Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért nem eszik a...

SzMeli kérdése:

Szerintetek miért nem eszik a hat hót kiskutyám? Eddig nem volt gond az étkezéssel!

Figyelt kérdés
Kezdte hogy a szárazat nem eszi, most már a rizst sem :-(

2014. máj. 28. 13:38
 1/5 sippara ***** válasza:
100%

Ezt is csak kb kétezerszer írtuk le itt, de sebaj.


Kiméred a tápadagját, elé teszed, és tíz perc múlva elveszed, majd a következő etetésnél ugyanez, a kettő között nincs juti, nincs nasi, nincs kunyerálás.

2014. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Persze ha nem beteg, (onnan veszed észre, h egyik nap nagyon eszik, másik nap semmi). Ha nem beteg, akkor pedig az előttem leírtakat kövesd.
2014. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ezt tettem, mert tudom. Nem kunyerál, nem élünk jutalomfalattal. Egyszerűen odamegy, rászagol és ennyi. Beakarja takarni,mintha nem lenne éhes. De ez már egy nap, hogy nem eszik semmit! Elötti is alig alig.
2014. máj. 28. 14:01
 4/5 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
El kell venni előle a kaját, azonnal. Esetleg megkínálni egy darab virslivel. ha nem veszi el, akkor jó lenne megmérni a lázát, emrt lehet hogy gond van. Amúgy etetésnél az első válaszoló által leírt dolgokat kötelezően be kell tartani.
2014. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kutya ösztön lény. Ha nincs baja, nem fogja magát éheztetni.
2014. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!