Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az oka annak hogy a kutyám...

Jakus Tamás kérdése:

Mi az oka annak hogy a kutyám nem ismer meg?

Figyelt kérdés

Másfél, 2 éves kan németjuhászról van szó. Az hogy nem ismer meg eddig csak morgásban nyilvánult meg de ezt (most már valószínű tévesen) a félelem jelének véltem és nyugodt hanggal megvártam amíg megismer. De ma ha a kutyán múlik lehet kint éjszakázom. A problémát vagy dominanciai vagy pedig területvédő viselkedésnek gondolom én de csak abból alapozok amiket most a neten összeszedtem. Fél éves koráig a házban élt. büntetve csak akkor volt ha nagyon rossz dolgot tett. Rendszeresen kap enni, inni stb stb stb.

Kérem azokat az illetőket akik érdemlegesen hozzá tudnak szólni ehhez a témához hogy privát üzenetben vagy akár egyenesen ide küldjék el nekem hogy miképp törölhetem el ezt a fajta viselkedési formát a lehető leggyorsabb módon. Itt szögezném le elaltatni csak a legvégső esetben akarom. A válaszokat előre is köszönöm.



2014. ápr. 18. 01:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
gyorsan hozzábiggyesztem mert kihagytam hogy eddig ez a fajta magatartás csak akkor fordult elő amikor hazaértem. Leginkább éjjel de volt már 1-2 példa rá hogy fényes nappal is rám mordult.
2014. ápr. 18. 01:12
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen viselkedést nem lehet, és nem is szabad távgyógyítani. Nézze meg szakember, hogy mi a helyzet veletek, mert látatlanban megtippelni és kiküszöbölni az okát elég lutri lenne - és a lutri alatt azt értsd, hogy vagy megjavul a kutya, vagy szétharap.
2014. ápr. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ja, és csak hogy tisztázzuk: az, hogy nem ismer meg, maximum akkor opció, ha vak, süket, és az orra is szar. Egyébként egyszerűen csak valamiért azt hiszi, hogy neki joga és kötelessége téged is távol tartani az ő területéről.
2014. ápr. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként az, hogy rendszeresen kap enni és inni mindössze arra elég, hogy életben maradjon, de semmiképp sem elegendő ahhoz, hogy egy okos, kiegyensúlyozott kutya legyen belőle. Főleg nem egy németjuhász esetében. Ha megírod, hogy hol laksz, akkor lehet, hogy valaki tud ajánlani kutyaiskolát.
2014. ápr. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Szerintem vidd el orvoshoz de te is játssz vele többet esetleg többet viheted sétálni és aközben is játszhatsz vele mert így tudni fogja hogy te nem akarod bántani!!:)
2014. ápr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Imola Ágnes ***** válasza:
88%
Akumival értek egyet. Ehhez tényleg szakértő kell, mert a kutyáról semmit nem tudunk, és a távkiképzés nem máködhet így. Hol laksz?
2014. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a házba nem enged be, akkor kicsit macerás lenne vele elbumlizni egy kutyasuliba, én a helyedben mindenképp kihívnék házhoz egy kiképzőt.
2014. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Sétáltatni szoktad?
2014. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
nem beltenyésztett és azért ilyen?
2014. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
19%

Tudod van egy olyan mondás, hogy a kutya megérzi a gonoszt.:)


Valami elromlott kettőtök között. Valamiért úgy érzem veled nincs rendben valami. Hiányzik a kötödés a kutya részéről is és a te részedről is. Ha több infót írnál, jobban bele lehetne látni a dolgokba.

2014. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!