Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil mindig velem a kutya?

Miért pisil mindig velem a kutya?

Figyelt kérdés

szóval... 17/f vagyok. Nagy kertünk van így ki szoktam engedni a fox terrier kutyámat. Észrevettem, hogy állandóan lepisil mindent, azért, h megjelöli a területét.


de amikor én is elkezdek kint pisilni odajön mellém és ő is elkezd pisilni. ezt megcsináltam egy csomószor és mindig odajön mellém pisilni.


miért?


2009. dec. 30. 18:42
 1/10 Sexylady ***** válasza:
73%
Gondolom, olyankor szagmintát hagysz, és a kutya megjelöli, hogy az ő területe, nem a tiéd
2009. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
a kertbe pisilsz?
2009. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
te kajak a kertbe pisilsz? xD
2009. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam a kertben pisilni, ha rám jön :)


Ez azért van, mivel a kutya a kertet magáénak érzi. Ha például egy idegen pisilne a kertbe, akkor valószínűleg kicsit megugatná a kutyád, vagy hasonló...


Ezzel akarja mutatni, hogy az a terület az övé.

2009. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
De mért pisilsz te a kertbe?:O am azért van h megjelölje h ez még mindig az ő területe..mert az ő szemébe te is megjelölted a területet és ő úgymond visszajelöli
2009. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a kertbe pisilsz, és ő rápisil a pisidre, akkor kvázi ledominál téged. Jelzi, hogy az nem a te területed, hanem az övé. Meg az övé kell hogy legyen az utolsó szó.
2009. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

:D

Te miért pisilsz a kertbe? :D


Én olyankor pisiltem a kertbe, mikor este vagy hajnalban buliból jöttem hazafelé és már nem értem be a házba. :D Óh, azok a régi jó fenyőfák a terasz előtt! :)


De nem emlékszem, hogy a kutyáim felüljelölték volna...

2009. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is megkérdezem, miért pisilsz a kertbe?:$ nincs kedved bemenni? :D amúgy szerintem is ő úgy gondolja, hogy az az ő területe vagy meglátja és neki is kel :D
2009. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
XD már mindenki azt kérdezgeti tőle h mért a kertbe pisil. : D én is kérdeztem. :$ am egyetértek az elöttem lévőkkel. és am néha tényleg kényelmesebb a kertben pisilni mint bemászni a wc-re :D
2010. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:

Én nem pisilek a kertbe, viszont az egyik kutyám rendszeresen megcélozza a fürdőszobában az összefolyót.

Egyszer dugulás volt nálunk és csak másnap jött ki a szerelő. Kimentem a kert végébe. Hát elég nehéz volt a kutyáktól pisilnem. Biztosan könnyebb lenne, ha fiú lennék. :))

2010. jan. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!