Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet kinevelni a kölyök...

Hogy lehet kinevelni a kölyök labrador kiskutyabol hogy ne harapjon?

Figyelt kérdés
Nem lehet vele jatszani meg semmi mert folyton harap..minden pillanatban harapna..ha csak leülök siman es idehivom akkor is elkezd harapni...probaltam mar úgy hogy piciket az orrára csaptam es mondtam hogy nem szabad se akkor csak jobban harap
2014. máj. 29. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Azért harap, mert jön a foga és szüksége van arra, hogy harapjon, plusz ő legjobban a szájával tudja megtapasztalni a tárgyakat. Szóval nem leszoktatni kell, hanem a megfelelő irányba terelni. Pl. adni neki egy rágcsát, hogy ne a kezedet harapja.
2014. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1000 ilyen kérdés van az oldalon ott a kereső!!
2014. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még egy darabig harapós is marad ... most így ismerkedik (2 hónapos, ha jól gondolom), később pedig majd a fogváltás miatt. Szólj rá határozottan és hagyd ott, amikor így játszik. Adj neki rágnivalókat (préselt csontok, amiket az állatkereskedésben lehet kapni, tökéletes), erősebb játékokat, fonott kutyajátékokat ... játssz vele rongyhúzósat és tanítsd meg neki, hogy "elég"-re hagyja békén a játékot. Nekem működik a dolog, szintén kiskutyám van, bár harapósabb fajta, mint egy labi. :D
2014. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sippara ***** válasza:
79%
Ha válaszolsz, válaszolok: Hogy lehetne ránevelni végre az ide járó szerencsétleneket, hogy használják a KERESÉS funkciót (akár itt, akár a google oldalain), mielőtt feltesznek egy ilyen kérdést? Szobatisztaság, harapdálás, ugrálás, ugatás, stb... Komolyan úgy gondolod, hogy ez az elmúlt párezer év alatt SENKINÉL nem merült fel, és te vagy az első, aki megkérdezi???? Ha nem, akkor MIÉRT nem keresel?
2014. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!