Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a könnyfakasztóan gyönyörű...

Ezt a könnyfakasztóan gyönyörű szőrzetet hogyan lehet elérni egy leonberginél? Vagy más kutyusnál? Videó lent.

Figyelt kérdés

1:44 - 1:47 között.


http://www.youtube.com/watch?v=2-lpq0V02oU


Csak szimplán egészséges szőrben van? Agyonfőnözték? Esetleg más miatt ilyen káprázatos?



2014. máj. 29. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a sajátja.
2014. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülye vagyok, mármint természetesen ilyen.
2014. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha a sajátja (ezen jót nevettem, aranyos volt :DD) ilyen természetes "állapotban", akkor ugyanabben a videóban és még sok másikban a többinek miért olyan "elhanyagoltas", meg ilyen ronda "begöndörödött"?
2014. máj. 29. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus 50 ért varázsol neked ilyet.
2014. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért annyira nem estem hasra ettől. Kell hozzá a kutya egyéni adottsága is meg aztán nem ártanak a hosszú, -20 fokos telek se. De alaposan kifésülve hasonlót azért el lehet érni idehaza is némileg kisebb szőrmennyiséggel, csak mondjuk ne a tavaszi nagy vedlés után akard, hogy ilyen legyen! :)
2014. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!