Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehet ilyen gyönyörű...

Mivel lehet ilyen gyönyörű alakot (kép lent) elérni?

Figyelt kérdés

- Nulla felesleg de még van melle, popsija.

- Feszes mindene de mégsem látszanak az izomtónusai (pl.: hason a kockák vagy a bicepsz)

Valaki megtudná mondani milyen étkezéssel és mozgással lehet ilyen alakot formálni?

Én egy ideig jártam konditerembe, hogy hasonló alakot szerezzek, de valahogy nagyon nem így formálódtam tőle sajnos...


[link]



2013. okt. 19. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem speciel semmi nőies formái nincsenek - melle van, de a maradék nő natúr deszkalap, az meg nekem nem kéne :)


De amúgy, ilyen alakot így lehet elérni:


Photoshop

Profi smink/ruha

Jó megvilágítás, profi fotós

Plasztikai sebész

Genetika

és, legvégül: étrend és torna, személyre szabottan.

2013. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

@ Sir Butcher

Engem személy szerint azért fogott meg mert a fotóutómunkálatok területén dolgozok és látom, hogy itt nem feltétlen a PS és a megvilágítástól van ilyen alakja (nem úgy mint az esetek 80%-ban) és ezért érdekel, hogy hogyan lehet ezt a valóságban is elérni. :) De ettől függetlenül köszönöm a válaszodat. :)

2013. okt. 19. 13:10
 3/19 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Egy kis szilikon csodákat tud művelni! :-)

(Fene a rossz májamat...)


Pedro

2013. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szedj le magadról majd' minden zsírt és izmot. De ha nem vagy ilyesmi ektomorf alkat, akkor nem fogod tudni fenntartani. Tán még elérni sem. Hiú ábrándok.


S ha már a sportoscsajok mindig fikázva vannak, hadd fikázzam én is ezt a "gyönyörűséget": a karja vékonyabb, mint a kisujjam, egy erősebb szellő kettétöri az egész csajt. Meglepődnék, ha a melle igazi lenne, feneke meg nincs.

De az a kar... borzadály...

Pont az a baj, hogy nem látszanak az izomtónusok. Attól lesz ilyen undorítóan formátlan. (na, jóvolt?)

2013. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Végül is, jó volt! Jó volt arra, hogy nem vagyok annyira elkeseredve, hogy nincs ilyen alakom mert ezek szerint nem aratna annyira nagy sikert... :D
2013. okt. 19. 13:34
 6/19 anonim ***** válasza:

Nos, nőként, ha nem vagy nagyon extrém alakú vagy szerencsétlen arcberendezésű, akkor mindig lesz sikered. Ugyan ez a csaj már az átlagtartomány szélén helyezkedik el, de láttam már arra példát, hogy tetszést aratott egy ilyesmi alak (de ilyenkor mindig játszik az is, hogy luk-luk, tehát ha nem nagyon rossz, akkor végülis jó).

A fiúk többségét annyira nem nehéz lenyűgözni (:

2013. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

mondjuk szerintem ropi keze van :)

Genetika,táplálkozás..stb

2013. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
6%
Nem dolgozik napi 8 órát, így van ideje az alakjára.
2013. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
(Amúgy ez marhaság, nem kell napi órákat foglalkozni az alakkal. Rossz kifogás.)
2013. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

(Valamilyen szinten valóban kifogás de ez nálam is előfordult már, hogy az iskola, iskolába való utazgatás és munka mellett eljárni még edzőterembe, na akkor az már nem fért bele és akkor bennem is felmerült ez, hogy azok a szuper alakú lányok akiknek edzeni, fodrászhoz, kozmetikushoz járni van idejük, azok elképzelhető, hogy nem suliznak/dolgoznak ennyit és pénzük is van)


Na de ettől függetlenül tudna mutatni valaki olyan leányzót akinek az alakjára azt mondaná, hogy na ez igen, ez nagyon tetszik!? :)

2013. okt. 19. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!