Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két hónapos amstaff kölyök...

Két hónapos amstaff kölyök kint akar aludni a házában, behozzam?

Figyelt kérdés
Idáig bent volt, de két napja már nappal aludt a házában. Ha most éjszakára kint hagyom nem lehet valami baja?
2009. dec. 30. 21:12
 1/7 anonim válasza:

Hát mivel elég hideg szokott lenni éjjel, ezért érdemes olyan helyre rakni a házát, ahol melegebb van. Pl melléképület, kazánnál, stb.

De ha nincs ilyen, s pl megint lesznek mínusz 10-ek, akkor jobb bent a házban. De hozzá ne szoktasd, ert úgy jársz mint mi 4 kutyával. ;)

2009. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél be neki szalmát, jobb híján rongyokat. Jó sokat. A háza bejáratára lógass egy rongyot!

Így be tudja lehelni magának, és nem fog fázni.


Szivacsot viszont ne tegyél ki neki, mert az könnyen vizes lesz, és nehezen szárad, így viszont nagyon hideg.


A legjobb tényleg a sok szalma.

2009. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem hagyd kinn. hozzá kell hogy szokjon a kinn alváshoz.
2009. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A házikó rendben van szigetelt, függönnyel. Holnap még szénát is rakok be neki.
2009. dec. 30. 21:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Hajnalban, 2 óra körül felébredt és vinnyogott az ajtó előtt. Most már itt alszik az ágyban velem.
2009. dec. 31. 06:18
 6/7 anonim ***** válasza:

8 hetesen nem hiszem, hogy kinn akarna aludni!

Na ná, hogy veled boldog az ágyban!

Az enyémmel is így volt!

Ha majd nagyobb lesz, akkor majd önállósul.

Az a pár kilos kiskutya még megfagyna kinn, és nagyon elveszettnek érezné magát, ha nem a biztonságos melegben, a gazdája mellett lenne! Na jó, nem kell feltétlenül ágyba vinni! De úgy tudnak nézni :))

( én néha megengedtem neki, de leszokott róla magától, úgy 9 hónaposan)

2009. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebb fajta kiskutyám van, bár picit idősebb mint a tied, és szalmát raktam az ólába, és a SZALMA ALÁ forró vizes palackokat raktam,de reggelre kihűlt, ezért nem túl jó megoldás, csak rövidebb időre.
2009. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!