Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya tenyésztő miből él meg?

Egy kutya tenyésztő miből él meg?

Figyelt kérdés
Nem a szaporítóról beszélek,hanem a normális tenyésztőről.Mert,hát nála azért van egy-két kutya,most elmegy dolgozni,és aztán délután vagy este hazaér és még törődik a kutyákkal,meg ilyesmi dolgok?
2009. dec. 30. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
a kutya tenyésztésből?:)
2009. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
és lám a kérdésbe megtaláltatik a válasz ....
2009. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Talán abból, hogy kutyákat tenyészt?
2009. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
de végülis addig amég leadható lesz egy kutya, rengeteget rákölt.. kaja, első oltások.. gondolom rak rá egy kis árrést, de szerintem nem hoz olyan sokat..
2009. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindnek van pénzkereső állása,vállalkozók vagy alkalmazottak más területen.Kutyatenyésztésből megélni nemlehet.Esetleg a kereskedőnek,disznóólban termelő szaporítóknk sikerül.
2009. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
hát én arra tippelek, hogy vagy a férj keres egy rendesen és a nő meg otthon dolgozik pl. könyvel vagy valami. :D
2009. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
szerintem vallalkozok, hogy a kiallitasok idejere ne kelljen szabadsagot kivenni.
2009. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden tenyésztőnek van más állása, nem a kutyák tenyésztéséből él meg, az csak egy hobbi. Nem hoz profitot, a kiskutyákból befolyt összeg gyakran még a kiadások fedezésére sem elég.
2009. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, már sokan elmondták előttem, a tenyésztés hobbi.

A tenyésztőknek van rendes állásuk, ebből fedezik a család és a kutyák költségeit.

Ami bejövő összeg a kölykökből, azt megpróbálják visszaforgatni a tenyésztésbe pl. kutyakaja, eü szűrések, nevezési díjjak, útiköltség, stb...

2009. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
kutyatenyésztésből nem lehet meg élni pl : www.olcsokutya.hu és ott az egyik menüpontban leírja h egy neves tenyésztő mennyit költ a kutyáira
2009. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!