Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk?

Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap találtam a kutyusom hasán egy tényleg nagyon pici csomót, megmutattuk a dokinak és azt mondta köldök sérv. Ha szeretnénk kiműtheti de amilyen pici(1cm sincs az átmérője, látásra tényleg nem is látszik, akkor vettem észre mikor simiztem)nincs értelme kitenni őt egy műtétnek. De ha látjuk hogy nő akkor szoljunk neki. Egyáltalán nem zavarja, hadja hogy hozzáérjek minden, tényleg nem lesz belőle baj? Mert én se szeretném műtétnek kitenni ha nem muszáj.

Válaszokat köszi :)


2014. máj. 31. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A páromnak van egy 6éves kutyája, neki kölyökkora óta van köldöksérve, nem fáj neki, nem is zavarja, őt sem kellett megműteni, azt mondta a doki, hogy csak akkor kell foglalkozni vele, ha fáj neki, vagy elváltozik. Szerintem néha nézd (vagy nézesd) meg, hogy minden rendben van-e, de szerintem nem lesz probléma.
2014. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. máj. 31. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ivartalanítással egybekötve szokták műteni,addig azért érdemes várni.
2014. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
7 éves kislány, már volt ivartalanítva kb 1 éves korában
2014. jún. 1. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hát amit mondott a doki azt csináld. Míg nincsen gond nem kell vele foglalkozni, mert ugye egy 7 éves kutyánál már cseppet sem rizikó mentes egy altatás.
2014. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!