Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? A kutyám fülén...

Mi lehet ez? A kutyám fülén pattanás szerű csúnya kelések vannak, amitől lehámlik a füléről a bőr és a szőr. Bekentem paraffin olajjal, meg betadinnal is, de nem sokat segít.

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Tégy úgy, ahogy az orvos tanácsolta.
2014. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy az orvos tanácsolt bármit is?
2014. máj. 31. 16:05
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az első válaszadó valószínűleg arra gondolt, hogy hívj fel egy orvost. Így látatlanban senki nem fog tudni tanácsot adni. és ne kenegesd, mert lehet hogy csak ártasz vele. Orvos kell neki, nem betadin.
2014. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
"Mi lehet? Hendibundi nevű felhasználó fülén pattanás szerű csúnya kelések vannak, amitől lehámlik a füléről a bőr és a szőr. Bekentem paraffin olajjal, meg betadinnal is, de nem sokat segít." Remélem, ez a kérdés a jövőben majd egyszer megszületik rólad.
2014. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Az első vagyok. Pontosan azért írtam, amit írtam, hogy ne a gyakori kérdésekről gyógyítsd a kutyádat, hanem vidd orvoshoz. Felelősséget vállaltál érte, amikor megvetted/megmentetted/behoztad az utcáról/megörökölted (mert itt már annyi drámai sztorit olvastam...). A kutyádnak te vagy az egyetlen, benned bízik, az életét is a kezébe tenné. Most bajban van, talán fájdalmai is vannak, tőled várja a megoldást, te meg kenegeted a polcról akármivel, ahelyett, hogy segítenél rajta. És pluszban nagyképű is vagy, erről ő aztán végképp nem tehet.
2014. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát bocsi, de kicsit sem vagyok nagyképű. ÉS igen, felelősségteljesen gondozom a kutyámat, és rendszeresen látja állatorvos is. Azt monda, nincs sok ötlete, mi lehet, tálán valami kiütés, allergia, vagy stb. Mondta, hogy kenjem be valamivel, hát elmentem a gyógyszertárba és ezeket tanácsolták.
2014. máj. 31. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Haha, én meg rögtön bekajálom ezt a sztorit szerinted? Vagy kit akarsz hülyíteni? Az orvos, aki rádbízza a gyógyítást? Meg két-három alternatívával utadra enged? Milyen orvos ez? Vagy nem is orvos, csak a falu végén egy sátorban egy sarlatán? Sajnálom a kutyádat, komolyan. Hú, de felbosszantottam magam.
2014. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyámé is ilyen szokott lenni, mikor durvábban játszanak, és összeharapdálják egymás fülét. Ha azok a kis kelésszerű izék harapásnyomok, maguktól el fognak múlni.
2014. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj másik dokihoz,mondjuk egy bőrgyógyászhoz,nagyobb rendelőkben több szakorvos is van.
2014. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vidd el orvoshoz.
2014. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!