Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez állatkínzás?

Ez állatkínzás?

Figyelt kérdés

Ma tettem fel egy kérdést, hátha tud nekem valaki segíteni. Meg lett állapítva hogy változtatnom kell az étrendjén a kutyusnak, meg több vitamint adni. Normális emberektől kaptam segítséget.. erre nézzétek,az utolsó válaszoló Állatkínzónak nevez. Kérdezem itt mindenkitől: Ez állatkínzás? Mert ha itt tartunk akkor Több milliárd kutyát kell tüstént elkobozni a gazdájától.. Nevetséges... Ez tényleg nevetséges...


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5729910-szoko..



2014. jún. 1. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
a láncon tartásnak is meg vannak a törvényileg meghatározott szabályai. ha nem úgy tartod akkor bizony állatkínzás.
2014. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy te hány éves vagy? Mert nem kellene ilyen dolgokon megsértődni... Hiszen valamennyire igaza van annak, aki azt írta, hogy nem jól bánsz a kutyával. Szerintem időt kellene szánni arra, hogy megcsináltassátok a kerítést, és utána nyugodtan élhetnétek!...
2014. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez állatkínzás. Próbálj csak 4 órán át úgy ülni a szobádban, hogy nem beszélhetsz senkivel, nem olvashatsz, nem tévézhetsz, nem netezhetsz, család és barátok nem lehetnek veled, csak ülsz az ágyadon magadban és szó szerint semmit nem csinálhatsz. Te most ezt műveled szerencsétlen kutyáddal.
2014. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Naponta mennyit viszed sétálni, illetve mennyit vitted?
2014. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Csinálj neki az udvarban egy zárt kennelt, míg nem csináljátok meg a kerítést. Beton alap és abba húzni a kerítést, na azt egy kutya sem ássa fel.

A kajára meg oda kell figyelni. Ha nem kap mást, akkor meg fogja enni a tápot is. Játszatok sokat, vidd nagy sétákra.

2014. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bent alszik, akkor jön be amikor akar :D De igen akkor állatkínzó vagyok, hívom a rendőröket... Amúgy ezzel a felfogással több milliárd kutyát azon nyomban el kellene kobozni a gazdájától :))) Ti , tökéletes kutyatartók meg majd a menhelyről befogadjátok őket :))))) éééss TI nem fogjátok ilyen kegyetlen módon tartani mint én... szégyellem magam.. sajnálom :)
2014. jún. 1. 21:09
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy állatkínzó, de nagyon nem jól tartod a kutyád és nem jó ez így neki. Teljesen félre nevelted, tudom, hogy akaratlanul, de akkor is így van. Az jó, hogy hajlandó vagy változtatni. Tedd félre a sértő kommenteket de fogadd meg a tanácsokat. Biztos szereted a kutyádat, de teljesen az ellenkezőjét teszed, mint ami jó neki. Gyökeres változásra van szükség. Én egy kutyasulit ajánlok, konzultációt egy kiképzővel aki látja is a kutyát, tőle talán jobban el is fogadod a tanácsokat, pláne, hogy normális stílusban fog lezajlani a kommunikáció.
2014. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 sippara ***** válasza:
67%
Nem, törvényileg nem számít állatkínzásnak, de a saját nevelési hibánk/hiányosságaink miatt láncra kötni egy kutyát ahelyett, hogy tennénk végre valamit aktívan, bizony gyakorlati értelemben kínzása az állatnak. Nem felháborodni kell, hanem javítani a hibáidon, normálisan mozgatni, nevelni, etetni, tartani szegényt.
2014. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem, nem állatkínzás és tényleg nem kéne ezzel a szóval csak úgy dobálózni, de attól még nem jól tartod a kutyádat.

Milyen gyakran viszed sétálni??

Már vagy öten megkérdezték, de még nem válaszoltál...

2014. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Futni szoktam esténként, oda szoktam vinni. Egyedül amúgy sem mernék. Nem nagy táv, de meg vagyunk mozgatva.
2014. jún. 2. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!