Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kelthetném fel az...

Hogyan kelthetném fel az érdeklődését a labda iránt?

Figyelt kérdés

Van egy aussie kanom, nem apportos, neki annyi a labdázás hogy felkapja, fut vele 10 kört az udvarban amíg el nem fárad és ennyi. :D nem is erőltettem egy darabig, aztán most elkezdtem tanítgatni neki hogy hozza vissza, addig eljutottunk hogy ha van kedve játszani akkor vissza is hozza párszor, ha ezekután elteszem és később előveszem a labdát és eldobom neki, rá se bagózik.

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan érhetném el, hogy ne csak addig labdázzon amíg van kedve (nem unalomig játszottam vele eddig, mindig megdicsértem amikor visszahozta és időben eltettem a labdát hogy érdekes legyen neki máskor is)? Vagy fogadjam el, hogy ő ilyen, és hagyjam az egészet, elégedjek meg ennyivel? :)



2014. jún. 1. 18:49
 1/6 anonim válasza:
0%
te visszavinnéd a labdát ötvenszer egymásután, ha valaki eldobná neked?
2014. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két labdával próbáltad?

Mennyi idős a kutyád?

2014. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első, ez elég gyenge hasonlítgatás volt, rengeteg kutya van aki imád labdázni és fáradhatatlan benne, pl a vizslafélék, és elvileg a juhászkutyák is szeretik, dehát ahogy elnézem pont nem egy olyan egyedet fogtam ki. :D

6éves lesz.

2014. jún. 2. 15:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem próbáltam még 2 labdával, az miért jobb?:D
2014. jún. 2. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért jobb, mert felajánlasz az odahozott labdáért egy másikat, amit újra eldobsz. 6 éves kutyánál lényegesen lassabban megy, mint egy eredendően labdabolond kölyöknél.
2014. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég gyorsan tanul, ezt is hamar megértette, de megpróbálom akkor 2 labdával, köszönöm a segitséget. :)
2014. jún. 2. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!