Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat megcsípte a kullanc...

A kutyámat megcsípte a kullancs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Orvoshoz, már elvittem adott neki 2 injekció-t de másnapra sem javult az állapota, sőt még az injekció után hányt is előtte nem nagyon. Aki járt már így, az tudna segíteni, hogy mit adjak a kutyának? Enni nem akar semmit, csak vizet iszik. 1éves német juhászról van szó.

2014. jún. 2. 10:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az orvos szokta eldönteni, milyen fázisban van a kutya fertőzöttsége. Az én orvosom minden alkalommal két nap múlva visszarendel, és bead még egy imizolt és gyulladáscsökkentőt. Ha nem javul holnapra, menj másik orvoshoz vele. Legközelebb pedig írasd be az oltási hátuljába, milyen injekciót, gyógyszert kapott a kutya.
2014. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a segítséget!
2014. jún. 2. 15:04
 13/17 anonim ***** válasza:
az en kutyam is babezias volt 9 kullancsot talaltunk a vizelete majdnem fekete volt 2 injekciot kapot 3 szor kellet infuziozni.nem hanyt a kutyam az oltadtol csak az infuziotol bepisilt egy jo nagy tocsat de akkot mar bem volt fekete a vizelete azt mondta az orvos hogy a vesejere megy ez a betegseg pusztitja a voros versejteket,es ha szovodmeny maradt kb egy honap mulva jelentkezik a kutyanal de ha az kijon akkor elhuny az allat.nekunk hala istennek nem lett semmi baj. pedig en nagyon a vegen vittem szerintem ha egy napot is vartam volna nem lenne most kutyam.
2014. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Mindez bolha és kullancs elleni csepp vagy spray, vagy nyakorv vedelem mellet történt meg veletek?
2014. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ma 13:38

Megtörténhet. Nincs tökéletes védelem. Sokat számít, melyik kutya , melyik szerrel védettebb. Azt pedig nekünk kell eltalálni.

2014. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az en kutyan elkapta a babeziat 9 kullancs volt benne..igen imizolt kaptot o is es 3 infuziot. Enyem nem hanyt de elofordulhat az omizoltol. Kerj egy vervetel vizsgalatot ment sajnos igy tudod meg hogy karosodott e a veseje.
2014. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elozo.vagyok az enyem.is.nemet juhasz.a vizelete milyen szinu volt?ha nagyon sotet majdnem fekete jobb ha kersz amit irtam egy ver viusgalatot mert nekem orvos mondta hogy ilyenkor.a.vesejere ment es.maradhatnak szovodmenyek
2014. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!