Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő, mire megszokja a...

Mennyi idő, mire megszokja a kutya a védőgallért?

Figyelt kérdés

Teljesen ki van tőle, ez már a 3. nap lesz, hogy rajta van, de nem látom, hogy megszokná. Kan kutya, ivartalanítottuk és eléggé lóg a füle, nem láttam még ilyennek. Állandóan nyalogatná a sebét, így, hogy nem fér hozzá, azt csinálja, hogy odafordul, és a gallért nyalogatja belülről, közben a gallér irritálja a sebet, ahogy ott mozog a nyelvével. Nem lehetne valahogy siettetni a sebgyógyulást? Nem tudom, hogy nem lenne-e jobb, ha hagynám, hogy egy kicsit nyalja, mert most már nem steril a seb környéke sztem...


Mit csináljak? :(



2014. jún. 2. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vagy extra hisztis a kutyád és még soha nem fordult elő, hogy ne csinálhasson meg valamit, amit akar, vagy mégis csak nincs rendben valami a sebbel. Nem egy frissen ivartalanított kutya volt már nálam, de két nap múlva olyanok voltak mintha nem történt volna velük semmi, addig is néha-néha megpróbálták nyalni, de szóra abbahagyták, gallér nélkül is.
2014. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
doki szt minden ok a sebével. én ezt nem értem, eddig is voltak szabályok, be is tartja őket, nem volt gond az engedelmességgel. mondjuk az biztos, hogy a fájdalomküszöbe alacsonyan van, meg elég érzékeny, mikor bolhás volt (még csak nem is durván, az is lég látványosan megviselte.)
2014. jún. 3. 19:28
 13/13 A kérdező kommentje:
bocs, ha értelmetlen a mondat, elég nehéz volt ez a nap.
2014. jún. 3. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!