Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az jó ha a répát tejben...

Az jó ha a répát tejben turmixolom a kutyának? Általában két darabot szoktam felvágni és fél liter tejbe turmixolom. Barf módszer szerint etetem, emellé kap még húst is.

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. A tej alapvetően nem tesz jót nekik, mert nem tudják lebontani a laktózt.
2014. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja értem,akkor vízben fogom.
2014. jún. 2. 20:40
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak nem biztos,hogy megenné vízzel a zöldséget vagy gyümlcsöt. De kölyökkutyáknak szoktak tejet adni.
2014. jún. 2. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, a kölyök kutyák szopni szoktak, ami ugyebár tej. Az elválasztás után pedig ugyan olyan tejmentes ennivalót esznek, mint bármely más felnőtt kutya. Esetleg kecsketejet szoktak nekik adni, ha mondjuk nincs anyjuk aki szoptatná őket, de manapság már inkább tejpótló tápszert használnak. Tehéntejet semmiképp.
2014. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
simán leturmixolod a répát és ráteszed a húsra.
2014. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak turmixolva eszi meg? Jó kis rágcsi a répa, az enyém szereti karikára vágva.
2014. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak magába leturmixolom a karikákat,úgy szerintem nem eszi meg,legalábbis az almát nem ette meg felvágva.
2014. jún. 2. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs hasmenése a tejtől, nyugodtan mehet neki, de azért próbáld csökkenteni a mennyiséget, hátha egyszercsak megeszi magában is a zöldet :)
2014. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy turmixolt répapép simán ráragad a húsra. Meg fogja enni. Ne hasonlítsd az almaszelethez. Egészben nem sokat tud hasznosítani belőle a kutya. meg kell a rostokat törni. Erre való a turmixolás.
2014. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges tejben/vízben akármiben turmixolni, én amit nem eszik meg abba kis kanál mézet szoktam rakni, az édeset nagyon szeretik a kutyák, és baja sem lesz tőle, ahogyan a tejtől pl. azoknak a kölyköknek szoktak tejet adni (csak kecskét, vagy tejpótlót) akiket nem tud szoptatni az anyjuk bármilyen okból.
2014. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!