Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pálinkafőzdében 14 liter...

Pálinkafőzdében 14 liter pálinkát odaégettek. Van valamilyen módszer a javítására?

Figyelt kérdés
Egy fizikus ismerős aktív szenet ajánlott. Ebből milyen mennyiség kell? Valóban jó ilyen esetben?
2008. szept. 16. 22:16
 1/4 anonim válasza:
100%
Azon már nem segít semmi.Szerintem ne kísérletezz,mert lehet káros hatása is.Nekem is volt ilyen gondom,azt tanácsolták,hogy ne öntsem ki,hanem tegyem bele másik cefrébe hogy összeforrjon.Összeforrt az úgy,hogy az egészet kikellet önteni,mert az ugyanolyan maradt.
2008. szept. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ciki, de ez van, azon már semmi sem segít. Viszont 14 néma percet fogok eltölteni az emlékükre esküszöm...béke kortyaikra!
2009. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos igen, az már menthetetlen! de tudjátok mi a poén? lassan fénysebességgel utazunk az űrbe, részecskéket gyorsitunk a sötétanyag megtalálására, újabb galaxisokat fedezünk fel, utazunk az időben, de a pálinkát nem tudjuk megmenteni! :( van még mit gyurni a 21ik századra:)
2009. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak megerősiteni tudom az előttem szólókat, az odaégett pálinkát már megmenteni nem lehet. Kiönteni nem javaslom mert más célra még felhasználható, alkholos oldószernek, stb.

Viszont javaslom, hogy soha többet ne vidd oda a cefrédet ahol ezt csinálták veled. A jó pálinka főzéshez igazi szakember, aki minimum, hogy egy pár évig mindenes a lepárlóban és aztán adatik meg neki a lehetőség az önnálló munkavégzéshez.

Nálunk a család minden felmenője (közel kétzsáz éve) foglalkozott pálinkafőzéssel, így van rálátásom a hirtelen lett pálinkamesterek világára. JAz én véleményem, hogy jó pálinkát csak jó felszereléssel lehet készíteni.

2015. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!