Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez megengedhető...

Szerintetek ez megengedhető vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy Vizslán (3éves, jól van tartva) de én szeretnék még egy kutyát Boxert, Dán Dogot, Dobermant esetleg Rottweilert. De nem tudom, hogy jó ötlet vagy nem?! Meg azt sem, hogy a szüleim megengednék vagy nem? Szerinted? :/ =)
2009. dec. 31. 20:19
 1/8 A kérdező kommentje:
*Vizslánk
2009. dec. 31. 20:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos megengedném a gyerekemnek, de szerintem tőlük kérdezd!
2009. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a szüleiddel kell megvitatnod. Még egy kutya még egyszer annyi kiadást jelent, mint amennyit most a vizslára szántok.

Ha van elég időd, kedved, kitartásod foglalkozni, játszani, tanítani, nevelni, sétáltatni két kutyát, ha el tudjátok őket rendesen, becsülettel tartani, akkor igen.

Két kutya kétszer annyi idő, erő, energia és pénz.

A dán dog azért nem egy olcsó kutya, azt remélem tudod. Nagyon sokat eszik, és a lábai egészséges fejlődésére extrémen oda kell figyelni, ami szintén nem olcsó. Persze, a többi is nagytestű kutya, és figyelni kell a csontjai, izmai, ízületei egészséges fejlődésére, de egy dognál fokozottan.

2009. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem kertes házba laksz. Ha van időd foglalkozni vele akkor hajrá. Viszont arra figyelj hogy ha a vizslád is kan illetve a másik kutya is akkor lehetnek dominancia harcok. Azért csak két nagy testű kutyáról van szó.
2009. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A vizslák általában nagyon barátságosak és szeretik más kutyák társaságát:)Hajrá!
2010. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Ha megadod a telefonszámotokat, felhívhatom Anyukádat és megkérdezem. De egyszerűbb lenne, ha Te kérdeznéd meg tőle. :))
2010. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
minden kutya kijön minden kutyával, én 14 vagyok, és saját rotim van, nekem megengedték. :) anyumnak meg egy tacskó keverék. mindketten szukák, a tacsi ki van ivartalanítva. a vizsla szuka, vagy kan? ha kan, akkor feltétlenül szukát vegyél, vagy ivartalanítsd, mert 2 kan nagyon össze tud kapni, főleg, ha nagytestűeket tartanál. kérdezd meg a szüleidet, hogy tarthatsz-e. én megengedném, ha a gyerekemnek van felelősségérzete.
2010. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kan. Azóta nem beszéltem nekik erről
2010. ápr. 10. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!