Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyám. Hol lehet?

Eltűnt a kutyám. Hol lehet?

Figyelt kérdés
Kb egy órája vettük észre, hogy eltűnt az egyik kutyánk. A párom elfelejtette bezárni őket :S Biztos megijedt és elszökött szegénykém:( Mindenhol megnéztem, az udvarban nincs, nagyon féltem mert a kertünk mögött erdő van. Úgy félek, hogy baja lesz. Nagyon félhet szegény. Elől magas a kerítés, eddig sosem ment ki. Hátul lehet ki tudott mászni a rácsos kerítésen. Hol keressem? Hol tudnak segíteni? Ilyenkor már reggel elkezdik össze szedni az elkóborolt kutyákat a menhelyesek? Vagy hol tudnék segítséget kérni?
2010. jan. 1. 00:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
Ne aggódj..,ha reggelig nem kerül elő irány egy közeli menhely,biztos befogják valahol!!;)
2010. jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%
reggel elkezdik összegyűjteni a menhelyesek az elkóborolt kutyákat!
2010. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor sajnos a sok segghülye petárdázó miatt sok teljes pánikban menekülő kutya végzi elütve a kerekek alatt, úgyhogy van félnivalód. Egyébként napok óta arról beszél mindenki, hogy tessék nagyon vigyázni a kutyákra, időben bezárni őket, nehogy baj legyen. Elég felelőtlenek voltatok.
2010. jan. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
falunk lakunk ezért félek, hogy lelövik a vadászok, mert volt már ilyen :S Arra gondoltam, hogy felöltözök és kimegyek az útra szétnézni, talán hátra is az erdő felé. De nem tudom mit csináljak mert négyen vagyunk itthon, az 5 hónapos kisfiam, a párom, a bátyám és én. De a két fiú már nagy jóindulattal sem nevezhető józannak, nem merem rájuk hagyni a gyerekemet. Babakocsival meg nem mehetek az erdő szélre kutyát keresni. :S Mindenről a párom tehet, mondtam neki, hogy zárja be még mikor józan volt, én bealudtam a gyerekkel, háromnegyed 12-kor ébredtem fel. Van három pincénk, egy nyári konyha, fészer, garázs, lett volna hova bezárni. Legközelebb én zárom be.:(((( Azért is nagyon féltem mert Amstaff fajtájú és itt falun olyan begyepesedett emberek élni még bántanák mert kitudja milyen vérengzőnek gondolják a kinézete miatt, pedig olyan szelíd kislány, senkinek nem árt :((((((((((
2010. jan. 1. 00:46
 5/29 A kérdező kommentje:
már írni sem tudok az idegtől... *ÉLNEK
2010. jan. 1. 00:48
 6/29 anonim ***** válasza:
Ha van képen róla tedd fel, meg a helyet, ahol laktok, felteszem egy kutyakereső fórumra.
2010. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ja, és privátban küldj elérhetőséget is, (email, telefon), hogy utol lehessen érni.
2010. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Írok privit!
2010. jan. 1. 00:53
 9/29 anonim ***** válasza:
Amstaff..,pedig az gyönyörű,kár lenne ha bármi baja történne:(
2010. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
hol laksz? elmennyek segíteni megkeresni?
2010. jan. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!