Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyám. Hol lehet?

Eltűnt a kutyám. Hol lehet?

Figyelt kérdés
Kb egy órája vettük észre, hogy eltűnt az egyik kutyánk. A párom elfelejtette bezárni őket :S Biztos megijedt és elszökött szegénykém:( Mindenhol megnéztem, az udvarban nincs, nagyon féltem mert a kertünk mögött erdő van. Úgy félek, hogy baja lesz. Nagyon félhet szegény. Elől magas a kerítés, eddig sosem ment ki. Hátul lehet ki tudott mászni a rácsos kerítésen. Hol keressem? Hol tudnak segíteni? Ilyenkor már reggel elkezdik össze szedni az elkóborolt kutyákat a menhelyesek? Vagy hol tudnék segítséget kérni?
2010. jan. 1. 00:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Sajnálom a kutyusod:(

Több okosságot én sem tudok mondani..

2010. jan. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Remélem minél előbb előkerül.
2010. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy. Nógrád megyében lakunk, lehet több száz km-re van tőled. De azért kedves vagy.
2010. jan. 1. 01:08
 14/29 anonim ***** válasza:
A leíráson kívül jól jönne egy kép is, akár ide is belinkelheted. Meg a hely, ahol laktok, nem árt, ha tudjuk merre tűnt el. És egy telefonszám még privátban, mert az gyorsabb, mint az email.
2010. jan. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
e-mailben tudnék csak képet küldeni, mert nem tudom ide hogy lehet tenni. El küldöm az adataimat, lakcím, tel.szám is.
2010. jan. 1. 01:16
 16/29 anonim ***** válasza:
30%
cigány vagy? már boccs hogy megkérdem
2010. jan. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ez mégis hogy a fenébe jön ide???
2010. jan. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
32%
mert ha cigány, akkor nem szolgáltatom neki vissza a kutyát, inkább keresek neki uj helyet, mármint a kutyának
2010. jan. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
érdekes... Nem vagyok cigány. Mégis ezt miből gondoltad? Nem vettem észre, hogy olyan "cigányosat" írtam volna.... de te tudod.
2010. jan. 1. 01:24
 20/29 anonim ***** válasza:
Én is Nógrád megyei vagyok,és remélem meg lesz a kutyád.
2010. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!