Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magadra tetováltatnád a...

Magadra tetováltatnád a kutyád? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mert nem szeretem a tetkókat.
2014. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem. Azért, mert akkor minden kutyámat magamra "kellene" tetováltatni, nem?

Egyébként van tetkóm, de tigris, nem kutya.

2014. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem. Akármennyire is szeretem azt a kutyát, valahogy nem hordanám magamon. A nevét azt magamra tetováltatnám az biztos, de a kutya profilját azt nem.
2014. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sem profilt, sem nevet nem varratnék magamra.

Van tetoválásom, de ilyenek szóba sem jöhetnek.

De nem csak az állatok, hanem emberekét sem.

Maradva az állatoknál: nem vagyok ahhoz elég nagy, hogy minden eddigi és jövendőbeli állatom helyet kapjon rajtam.

2014. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A macskám neve rám van tetoválva, az első kutyámé is, ezeket mind a saját tappancsnyomuk kíséri kicsinyítve. Csak az elsőket tetováltatom, hiszen ők alakítottak olyanra, amilyen most vagyok, ők befolyásolták legnagyobb mértékben az életemet, a tetoválásaim pedig mind valamilyen életeseményhez kötődnek. A profiljukat nem varratnám, mert nem illik a képbe. Szarul hangzik, de ez van, nincs rajtam portré és nem is szeretnék.

Egyébként meg 1-1 jól elrejtett vagy megfelelő helyre tetovált név belefér szerintem, főleg, hogy rájuk 10-20 év múlva is szívesen emlékeznék.

2014. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

IGEN !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) igaz,hogy ha az össze kutyám fent lenne rajtam,már a hátam tele lenne :)

Idén lesz egy újabb kutyás tetkóm :) névvel :)

2014. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kizárt. Egyrészt nem vagyok az az emlékállítós típus, szerintem a temetés is hülyeség, másrészt meg mindet biztos nem fogom magamra varratni, amit életem végéig összeszedek, kiemelni meg nem akarnám egyiket sem.
2014. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Gondoltam ra. Aztan elgondolkoztam,hogy egyszer meg fog halni, es barmikor magamra nezek, marmint a tetovalasra, el fogom magam sirni. Es mivel nem szeretnem ugy leelni a kutyam utani eletem, hogy uton-utfelen bogjek..igy inkabb letettem rola.
2014. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, mint ahogy meg is tettem:)A két kennel alapitó szukám képe van rajtam.
2014. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem.Eleve,ahogy öregszel,szottyad a tetkó is,meg nekem túlzás,hogy ott virítson a kėpe rajtam.Ott van mellettem élőben,elég annyi belőle.
2014. jún. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!