Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magadra tetováltatnád a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magadra tetováltatnád a párod nevét?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok a párommal egy hihetetlenül boldog és tökéletes kapcsolatban, egy nagyon rossz kapcsolat után az exemmel. decemberben meg is kérte a kezem :) szeretném magamra tetováltatni a nevét, talán tünde nyelven, vagy valami hasonló írással.

mit gondoltok erről ?


2012. jún. 26. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Nyakonbasználak párszor, amíg észhez nem térsz.
2012. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Te hülye tünde nyelven olyan csak a sci-fi világban létezik te is nagy gyökér lehetsz ....
2012. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
a tünde nyelv az más néven sindarin, és létezik. keress rá te gyökér.
2012. jún. 26. 10:22
 4/18 anonim ***** válasza:

Aztán majd radírozhatsz, ha véletlenül 10 év múlva mégis különmentek.


De ha neked boldogságot okoz lényegében tulajdonnak nyilvánítani magad (rbaszolgatetoválás...), akkor rajta.


Ha cserébe te nem várod el ugyanezt a baromságot.

2012. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ilyen ötlet nekem is eszembe jutott, de csak gyerekkoromban. Magamra is karcolgattam a lány nevét. Viszont azóta felnőtt lettem.
2012. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Kittycica94 ***** válasza:
Szerintem Dantooine nyelven írd inkább a Star Wars sokkal menőbb, és több naprendszerben is beszélik azt a nyelvet. Nem mellékesen pedig a protokoll-droidok is látják, hogy ki a gazdád :D
2012. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Teee gyökér mondtam hogy kitalált nyelv te szerencsétlen J.R.R. Tolkein találta ki ezt a nyelvet a saját mitologiájához úgy hogy ne magyarázzál nekem te csak !
2012. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Antimod ***** válasza:
72%
Semmit nem tetováltatnék magamra. A fentieknek meg üzenem, hogy szánalmasak.
2012. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
én nem várom el tőle, ezért is nem beszéltem meg vele, hanem meglepetés lesz. nem hiszem, hogy megbánom, ha meg igen, szerencsére nem magyarul lesz írva, tehát csak én fogom tudni mit jelent. lehet annak bátorság is vagy akármi a jelentése. de úgy gondolom ha ilyen jó a kapcsolatunk nem fogunk szétmenni. együtt élünk albérletben, minden oké és tervezzük a jövőt.
2012. jún. 26. 10:31
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi elég nagy szeretetben élünk a feleségemmel, de teljesen elkeserednék, ha ilyen eszébe jutna.
2012. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!