Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik nem iszik a kutyám....

Nem eszik nem iszik a kutyám. Elvigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap este nem akart enni/inni. Aztán kihányt egy adag füvet. Azóta sem nyúlt a kajához és a vízhez sem. Kicsit talán kedvetlenebb is mint máskor.

5hónapos csivava.


Koszi


2014. jún. 4. 05:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Mindenképp vidd orvoshoz!

Ezen az oldalon senki nem ért hozzá (nagy valószínűséggel), hogy mi lehet a baj, lehet, hogy komoly. Mondjuk bélcsavarodás.

Irány az orvos.

2014. jún. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal vidd orvoshoz. Az én kutyáim is így kezdték, nem ettek nem ittak, levertek voltak. Majd jött a barna pisi. Azonnal tudtam hogy babézia. Szerencsénk volt hogy hamar dokihoz vittem őket! Te is tegyél így!
2014. jún. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
De ha van otthon lázmérőtök, mérd meg a lázát. Ha 38 fok fölé megy egy picit is akkor lázas. Azért bágyadt, és ki is száradhat!
2014. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Ne legyen igazam, de ez kullancs nyavalya.

Bár csak annyi lenne hogy elrontotta a gyomrát valamivel. Nézd a pisijét, ha megváltozik akkor biztos babézia, mert vérsejtek vannak benne. De inkább ne várd meg mert lehet hogy késő lesz. A láz nem minden esetben van. De ha van akkor nagyon hamar felmegy 42-re is.

2014. jún. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
38 feletti testhőmérséklet teljesen normális! 38.5 a kutyáknál a normálisnak mondható. Ettől még nem árthat a doki természetesen!
2014. jún. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Imola Ágnes ***** válasza:
90%
Orvos azonnal, és majd írj, hogy mi van vele.
2014. jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Azonnal vidd el, szegeny kutyi nehogy valami komoly baja legyen ;)
2014. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
most reggel levittem setalni es jol volt. teljesen jokedvu volt. Aztan seta utan megette a száraztápot, es ivott is. Nem vittem el a dokihoz, remelem estig nem lesz baja.
2014. jún. 4. 09:53
 9/11 anonim ***** válasza:

"Aztán kihányt egy adag füvet."

Simán kissé kényelmetlenül érezte magát a gyomra.

2014. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, örülök hogy jól alakult! Az aggódókat azért nem kell lepontozni, inkább félni mint megijedni alapon mondták.
2014. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!