Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek meg engedné a...

Szerintetek meg engedné a menhely? ( nem merem megkérdezni )

Figyelt kérdés

Édesanyám talált egy kóbor kiskutyát, akit én már akkor megtartottam volna. Viszont anyáék nem engedték ( bár anya még fontolóra is vette )


Szegénykém sérült volt, és bevittük őt a menhelyre.

Meg is műtötték ki is ivartalanították. Kapott nevet a kis drágám!


Nekem sérülten is kellett volna stb na de most pedzegettem anyának hogy ideiglenesen vagy véglegesen próbáljuk már meg,nagyon cuki kis vidám kutyus ő! Na anya bele egyezett hogy legyen majd akkor ideiglenesen és meglátjuk a kutyáink hogy viszonyulnak hozzá.


De nem merem megkérdezni a menhelyt, mivel mi vittük be.


2014. jún. 4. 10:27
 1/7 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Persze, bementek és odaadják, ha még nem vitte el valaki.
2014. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Kérdezd meg. Max nemet mondanak.

Véglegesen én a menhely helyében nem adnám oda.

A találtat nem ti gyógyítottátok meg.Beadtátok, hogy a menhely lássa el. Ha a tietek lesz, vajon akkor is a menhelytől fogjátok várni, hogy ellássák, ha beteg lesz?

2014. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, kérdezd meg őket nyugodtan, nekem majdnem szóról-szóra ugyanilyen problémám volt. Bevittünk egy kóborkutyát, mert nagyon betegnek látszott, egy hét alatt kikúrálták, beoltották... és hazavihettük... szóval ne gondolkodj sokat, mert a végén elhappolják elöled :)
2014. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérdezd meg! Elmondod, hogy ti vittétek be a kutyát, valószínűleg emlékezni is fognak rátok, és megkérdezitek, hogy elvihetnétek-e ideiglenesbe, mert nagyon megtetszett a kutyus. Remélhetőleg megengedik!
2014. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg nyugodtan. Ha nemet mondanak, még az is jobb, mintha csak őrlődnél rajta.
2014. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Miért ne enegedné a menhely? Ők csak örülnek ha elviszitek, még ha ideiglenesen is.
2014. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Miért nem mered megkérdezni? Tüzet okádó sárkányok vannak ott,vagy puskával fogadnak és lelőnek? Az egyetlen, akitől megkérdezheted, az a menhely dolgozója.
2014. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!