Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktátok becézni a kutyá (i)...

Szoktátok becézni a kutyá (i) tokat? Milyen becenevekkel illetitek őket, ha igen?

Figyelt kérdés
Én sokszor,puszta szeretetből még negatív jelzőket is aggatok rájuk,de persze mindenféle hülye nevek,megszólítások kerekednek néha,míg pl nagyapám konkrétan a kutyáim nevét szokta tovább cifrázni,ragozni. Kíváncsi vagyok,másoknál hogy megy ez,függetlenül a tetszésemtől a kérdésre adott válaszokat felpontozom!
2014. jún. 4. 23:01
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%
Xd én bocinak vagy borjúnak hívom ha rossz mert a derekamig ér :D az hogy melyik az attól függ hogy mekkora bajban van :)
2014. jún. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én általában ha ki vagyok rá akadva valamiért akkor Kisasszonyozom :D (pl ráfekszik a takaróra, mondom neki hogy le, erre feláll, nyujtozik még egyet kettőt, elkezd szaglászni előrefelé- nah olyankor szokott jönni a Húzzál már le a pcsáddal kisasszony!
2014. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 intrepid ***** válasza:
100%
A neve Picúr volt, (30 kg) becézni "kutymi" - nak szoktam. 14 évet élt velem.
2014. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Jajj de szuperek,köszönöm a válaszokat,jöhetnek is még :)) Nekem két kutyám van,a nevükön és az abból eredő becézett formát leszámítva szoktak lenni: kis büdös,hülyegyerek,kicsikém,gyönyörűm,kishercegem,kis fosos,egyemmeg (pl amolyan költői kérdés gyanánt,gyakran megkérdem őket,ha kimegyek hozzájuk,hogy,,mi van egyemmeg?" :D ) ,fostalicska (ez abból ered,hogy egyik kutyám hosszú szőrű,akinek anno,mikor még hozzám került,a hátsó fertályán a túlnőtt szőr miatt voltak higiéniai gondok...), cuncikáim,cunavirág,kisfiam,szép ibolyám,stb...:D Utóbbiak a két ivartalan kannak különösen jól állnak,de hát én se vagyok normális... :D Persze,ezeket csak itthon használom :))
2014. jún. 5. 01:12
 15/27 sippara ***** válasza:
100%

2,5 éves kan: kis b u z i, hercegem, kisfiam, pöcök, kiskutya, manó, kis hülye, szemét, bunkóka, kincsem, anyabogara, micsinász? :)


16 hónapos szuka: r.i.banc, tankaranka, nagy hülye, idióta, paraszt, köcsög, jányom, 'losszer, normálisvagy? :)

2014. jún. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

A kankutyámat (2 éves) Gyogyó, Csóóóvi (mert mindig erőteljesen csóvál és amúgy Jaspernek hívják - Papp Rita csóví, csóvi Jasper című dala után), Zizzentke, Cicakutya (olyan cicáson bújik és simul és macskásan vinnyog), Gyagyás Tódi.

A szuka kutyusom (6 éves): Királylány, Lotyó, Motyó, Móka-koma, Csacsi-tohonya-medvém, Neszőrözz. :)

2014. jún. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én a spánielem szoktam néha büdös ribinek hívni:)
2014. jún. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Kan, aki Rózsi: Ró, Róka, Rókhee, Kicsi Ró, Csiró hülyegyerek, tökfej, tök, töki, marharépa, kis majom

Szuka, aki Jackyl: Feka, Feki, Fekil, Khill, Khilkhee, kis királylány

2014. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

kutyám 5 éves szuka, Foltos a neve: Folti, Folesz, kutyulimutyuli,

cicámnak elvileg Párduc a neve, de: cicuskamicuska, kis kandúr, de leggyakrabban cicababának hívom :D egyébként kan

2014. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

3 kutya. Ha kimondom azt, hogy Nyuszi, mind rám néz :D

Ezen felül

1: Neve becézése,Királynő, Nyuszihercegnő,Szépségem

2: Kistigris, Plüsstigris, Plüssmackóóó, Nyuszmancs

3: Kisnyúl, Apróka, Pusztuljka

2014. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!