Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIlyen gyakran kell fürdetni?...

MIlyen gyakran kell fürdetni? Sima tusfürdővel?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes kiskutyám, ma fürdettem meg először az én rózsás tusfürdőmmel. Hetente fürdethetem?
2014. jún. 6. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
kutyáknak való samponnal évente 2-3 x . sampon nélkül csak vízben :) akár naponta 3 X :)a te samponoddal legközelebb 18 év mulva.
2014. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták: ha kakiban vagy sárban hempergett, akkor fürdesd meg, különben NE! Kutyasampont kapsz az állatfelszerelési boltokban, pl a Freshnapf, azzal évente 1-2x bőven elég. Ha westie,bichon, vagy yorkie lenne, akkor kéne vinned 2-3 havonta kutyakozmetikushoz.

Azt nem hiszem el, hogy a kutya annyira büdös normális esetben, hogy nem lehet elviselni.

2014. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad!

Maximum vízzel de azzal se minden nap!

Eleve egy 8 hetes kutyát nem fürdetünk. Most hoztad el miért fürdeted már is???

2014. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

leginkább domestos-szal fürdesd! :)

de a tréfát félretéve, nekem is nj van, csak sima langyos vízzel letusolod, megtörlöd, kikeféled. ennyi. én az enyémet ( pedig lakásban van: kicsit többet kell takarítani, de ezzel jár ) csak akkor szoktam, ha sáros. port, füvet lekefélem róla, oszt jó napot!

2014. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mi minden seta utan megtoroljuk nedves kulon erre a celra vasarolt pici keztorlo torulkozovel (1 van mancsra 1 van fenekre). Furdetni 2-3 havonta szoktuk kutya samponnal aminek nincs illata. Ha tobb tapot eszik kutyasabb a szaga a kutyanknak.
2014. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!