Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt miért csinálta a Kuvasz...

Ezt miért csinálta a Kuvasz kölyök?

Figyelt kérdés
Tehát ellökött (én térdeltem, mert simogattam), és rámfeküdt, ezt miért csinálta?
2014. jún. 9. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Játszott.
2014. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg játszani akart.
2014. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, oké. Attól féltem, hogy rám akar vizelni. :D Mondjuk én nagyon szeretem, jobban belegondolva hülyeség lett volna.
2014. jún. 9. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az öledbe mászott simiért, akkor ledominált, ezt úgy hívják. Nézd meg a kutyákat, a dominánsabb sokszor játék közben a szundominámsra rámásznak, ezzel a (szó szerinti) felsőbbségüket mutatják. Most még cuki ha ezt csinálja, de majd ha megnő annyira nem lesz az :D Azt tudom neked ajánlani, hogy legközelebb amint rádmászik told el játékosan (nem durván!) magadtól és állj négykézláb fölé, valószínűleg ekkor már megadja magát. A kiskutyák képlékenyek :)
2014. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Játszani akart de hogyha gyakrabban is csinálja az a dominancia jele. Nem szabad neki hagyni
2014. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez még így nem probléma.

Majd ha serdül vagy ivarérett lesz, és ugyanezt csinálja... na az már probléma!

Én inkább azt javaslom, legyél az elejétől következetes, most még ugyan nem kell olyan szigorúnak lenni, se ne hagyd sokszor, hogy ilyet csináljon, mert még a végén abba nő bele, hogy elhiteti magával, hogy feljebb áll a rangsorban.

2014. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a mi kutyánk, szóval nem sűrűn találkozok vele. :D
2014. jún. 10. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!