Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz baja út közben?

Nem lesz baja út közben?

Figyelt kérdés
Most kapok majd egy kutyust.Autoval megyünk érte és 50 perces az út.Mit csináljak hogy kibirja az utatt?

2014. jún. 9. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
50 perc nem sok, de vihetsz vizet és egy tálkát, és megállhattok út közben, hogy igyon.
2014. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így van. Víz, tálka, plusz szellős autó. Klímát annyira nem ajánlom, vagy ha igen, akkor az út vége előtt kicsivel kapcsoljátok ki és húzzátok le az ablakot, nehogy gond legyen, ha a hidegből kimegy a nagy melegbe.


Szóval ablaklehúzás, de ne legyen huzat :)

2014. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem lesz baja. Én tavaly nyáron hoztam el a kutyusomat, 40 fokban egy 3 órás úton. Sok víz és letekert ablak. Ennyi.
2014. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
És zsepi vagy kaki szedő zacskó hogyha hánynia kell a kocsitól
2014. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vizet mindenképpen vigyetek, nem lesz az úttól baja. :) Hányni szerintem nem fog, de azért vihettek zacsit, de nem azért.:D
2014. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Jó ha indulás előtt nem sokkal iszik, elvégzi a dolgát, de enni ne egyen 2-3 órával előtte. Az út nagy részén szundiznak, van néhány kivétel amelyik végig ugatja az utat, erre is készülj fel. Ölben a legjobb ha viszed szerintem. Huzat ne legyen, de kapjon friss levegőt.
2014. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.2X hányt,nem ugatott egész úton nagyon bújós volt.
2014. jún. 14. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2014. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!