Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik kimondottam kutya...

Létezik kimondottam kutya tömegnövelő? Vagy olyasmi, amitől nagyon izmos lesz, ha közben futtatják is? Ha igen, akkor linkeljetek már ilyen oldalt!

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki akarod nyírni a kutyád akkor hajrá!!

De nem ajánlom, mert semmi garancia rá, hogy használ és még akutya szerveit is tönkreteszi.

2012. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem erre készülsz. Ha mégis, alkalmatlan vagy állat tartására.
2012. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azok a pittbullok két okból izmosak

Amerika típusúak és/vagy EDZIK őket. Ennyire egyszerű. Megfelelő táplálás és edzés. Semmi több.

2012. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kutyatápnak hívják. Eteted az ebet, mozgatod, és egészségesen izmos lesz. Egészségtelen izomzatot pedig ne akarj neki.
2012. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mailerdeamon ***** válasza:
49%
Jó minőségű, nagy adag táp, ennyi. De a futástól nem valószínű hogy hatalmas izmok rakódnak rá, inkább húzass vele ha izmos kutyát szeretnél.
2012. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha keverék hiába eteted bármilyen szarral, abból nem lesz pitbull.
2012. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

három gyönyörűen izmolt pit bullunk van itthon.

elmondom a dolog titkát:

1. jó genetika (a juhászkutyámat akármennyit edzhetném, nem lennének ilyen izmai)

2. megfelelő edzés (előkészítő tréningek, edzések fokozatosan emelve a terhelést, majd pihenő időszak, mert feszítetten szálkás nem lehet sokáig egy huzamban a kutya)

3. megfelelő kaja (esetünkben hús, zöldségek, gyümölcsök)


tömegnövelőt amerikában láttam (mármint neten) kifejezetten kutyák részére, egyrészt jó drága, másrészt én nem használnám. magam sem ennék ilyen kiegészítőket, a természetes cuccokban hiszek. amúgy meg csak úgy, brahiból fölösleges egy kutyát kiszálkásítani, ha versenyre készíted, az ok, de akkor is csak a versenyszezon idejére, utána kell hagyni pár hónapot regenerálódni (pl. most a télen).

egyébként jól mondják azt is, hogy a futtatástól pont nem lesznek dagadó izmai. nézz csak meg egy maratoni futót, meg egy súlyemelőt...

2012. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mit beszéltek itt félre, hogy keverék kutya, meg stb.?? Ennyire nehéz válaszolni a kérdésre? Nem azt kértem, hogy kritizáljatok, hanem azt, h válaszoljatok a kérdésemre!!!
2012. febr. 17. 16:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod a kritikát, akkor használd a csökött agyadat inkább és keress rá egyedül az interneten! Nem az állatodat kellene tönkretenni, hogy a kis senki haverjaid előtt menő lehess, hanem állj neki inkább te gyúrni. Azt persze nem, mert az már fárasztó, mi? Ahhoz már nem csak a szádat kellene jártatni.
2012. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg lószar van, veréb is van. Tuti létezik kutya tömegnövelő, ha máshol nem, a neten mindenféle kétes oldalakon, feketén. De olcsóbb megoldást is választhatnál, ha mindenáron ki akarod nyírni a kutyádat. Mert a vége az lesz, ha ilyen vackokkal tömöd.
2012. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!