Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csúnya kutya és ciki sétáltatni?

Csúnya kutya és ciki sétáltatni?

Figyelt kérdés

[link]



Igaz ez a kép azután készült miután apu lelocsolta vízzel.


Ez után de pár nappal ezelőtt is mikor száraz volt a bundája is közölte hogy égetem magam azzal hogy kiviszem az utcára sétálni.


Ő egy kevér kutya, fogalmam sincs hogy milyen lehet utcáról fogadtam be őt.


2014. jún. 9. 23:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szép a kutyusod, ne aggódj ezen! És ha "csúnya" is lenne, akkor is neked a legszebb lenne, és ez a lényeg!
2014. jún. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Macskás vagyok, de tök aranyos és egyedi feje van.
2014. jún. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya??? Mihez képest??? Ez egy tök normális külsejű, helyes, aranyos kutyi.

Apuka ízlésével valami nem klappol...talán a következő beszólásnál kérdezd meg, hogy ő nézett-e ma már tükörbe és tényleg ki akar-e lépni a házból?

Ha látnád, hogy a ligetben, milyen kutyák vannak...és mindegyik a legszebb a gazdájának.

Aki egy kutyára azt mondja, hogy nem lehet vele kilépni az utcára mert ronda annak talán nem is áll közel a szívéhez a kutyus.

A kevésbé előnyös külsejű állat is megérdemli a szeretete és a törődést.

Én is cicás vagyok de minden állatot szeretek és ez a kutyus is nagyon szép. És ritka az ilyen különleges barna szín pláne a barna nózi.

Ne szégyelld vidd ki bátran. Egy igazi kutyás nem fog érte bántani akkor sem ha ronda lenne.

2014. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez kifejezetten szép és aranyos kutyus.

Apukád nem százas és ő a ciki!

2014. jún. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
15%
Tetszésgyűjtös kérdést érzek
2014. jún. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Rosszul érzed utolsó!!


Arra viszont kíváncsi voltam hogy én vagyok kutya bolond és úgy érzem nincs baj vele vagy apu a dinka!


Egyáltalán nem tudhattam azt hogy mit fognak nekem itt írni! Viszont igaz hogy jól esik.

Nekem egyáltalán nem fontos a külső de azt tudom ha már egésznap meg van kötve a kutya akkor annyi szabadság hogy labdázunk és sétálunk ki jár neki.


Több mint egy éve van nálam és rá kellett jöjjek hogy piszkosul el van hanyagolva. Nekem kell őt nevelnem utcára vinni mert ez nem élet neki!!

Minden hozzá szólónak Köszönöm természetesen a választ jól esik. Esetleg vki tudja mivel keveredett???


Egyébként különleges orr írta valaki...észre sem vettem az tény nekem a szeme tetszik az is bele olvad. ;)

2014. jún. 10. 06:26
 17/31 A kérdező kommentje:
Nálam szót javítanám nálunk-ra
2014. jún. 10. 06:28
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
ő egy gyönyörű kutya, látnád mi milyet találtunk:)))) hihi, de viszont nagyon édes:) érezzétek jól magatokat együtt, irány sétálni, fürdeni:)
2014. jún. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el apukádnak, hogy a csúnya emberek is élnek társasági életet, a csúnya kutyákat is kell sétáltatni, és a te kutyád különben sem csúnya, számodra ő a legszebb.
2014. jún. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell megkötni szegényt???????????????
2014. jún. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!