Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eldobható pelenkázóalátét jó...

Eldobható pelenkázóalátét jó lesz?

Figyelt kérdés

Kiskutyának kéne kutyapelenkát vennem,de nem jutok el olyan boltba ahol kapok.

Ha babáknak való eldobható pelenkázóalátétet veszek az is jo nem?Elvileg hasonlo célt szolgál a babáknál,kinézetre meg ugyanaz.


2014. jún. 11. 10:11
1 2 3
 21/27 sippara ***** válasza:
67%

"Igenis odapisil/kakil.

DE NEM ODASZOKTATOM,HANEM HA NINCS OTTHON A GAZDÁJA,NE AZ EGÉSZ LAKÁS USSZON A KAKÁBAN!!!"


Tehát nem szoktatod oda, csak oda kell csinálnia a lakásban. Biztos te vagy az okos lány. Egyébként még mindig csak azt nem értem, miért ürítene többet a kutya attól, hogy nem egy fél négyzetméteres konkrét területre szoktatod :D


"Szobakennel nincs,mert egy kis lakásban nem fér el."


40 négyzetméterre most tervezek venni egy százszor hatvanas szobakennelt, amibe elfér a két kutya :) Lehetetlen nincs, csak tehetetlen :) Nyilván ha nem használjuk, akkor össze lesz hajtva és be lesz állítva/fektetve a szekrény mellé/ágy alá.


"Ha meg onnan kijön,lessem minden lépését hogy épp pisil-e vagy rohanjak vele 10 percenként le a 3.rol pisiltetni????"


Hát most brutálisan őszinte leszek: IGEN. Erről szól a kölyökkutyázás. Arra bizony figyelni kell. De ez még semmi, hónapok kérdése, és rendesen mozgatni, szellemileg is fárasztani kell, kielégíteni a fajtán belüli szociális igényeit, és még sorolhatnám. Egyelőre elég, ha nagyrészt egy légtérben vagy vele, és rajta van a fél szemed.

2014. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
46%

ez a szobatisztaság kérdés elég kényes, mert a legtöbb kutyatartó ellenzi. Habár én még mindig úgy vagyok vele, ha a gazdi pelenkára akarja pisiltetni a kutyát akkor tanitsa meg neki, meg lehet, ez mindenkinek a saját dolga. Más meg németjuhászt tart panelban, na és akkor mivan? Az is az ő dolga(ha nem zavarja a szomszédokat).

Szerintem hagyd figyelmen kivűl az agresszív hozzászólókat, inkább a normálisakból alkoss véleményt. :)

2014. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Akiteki ***** válasza:
A 8 hetes kutyát is le lehet vinni. Ez így működik. A kutya meg úgy, hogy ha szabad neki a lakásba piszkítani, akkor mindenhova fog. Nem fog a pelenkára járni, az lesz az egyetlen, amit nem használ wc-nek, hanem szétcincálja apró darabokra.
2014. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
67%

"Ha meg onnan kijön,lessem minden lépését hogy épp pisil-e vagy rohanjak vele 10 percenként le a 3.rol pisiltetni????"


Ezen már csak röhögni lehet :D

Nehogy véletlenül megerőltesd magad, még leesik a karikagyűrű az ujjadról, mert 2 óránként le kell battyognod a 3-ról 10 percre. Szagoljad akkor, ebben a jó forró, fülledt melegben biztos élvezni fogod az aromákat. Aztán pár hónap múlva ne gyere ide sírni, hogy "hogy szoktassam le a kutyámat, hogy mindent összevizeljen?", mert remélem azt érzékeled, hogy jogosan lennél kiröhögve.

2014. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Mint irtam már,van 2 kutyám,akik szobatiszták,és ugyanezzel a modszerrel lettek azok.

Mást nem szeretnék hozzáfűzni,csak annyit hogy nincs otthon a kiskutya gazdája a nap 24 órájában,mert valakinek dolgozni is kell.

Köszönöm a KÉRDÉSRE adott válaszokat.

2014. jún. 11. 21:19
 26/27 anonim ***** válasza:

Figyelj, nagyon figyelj ÉN IS DOLGOZOM. Sőt kapaszkodj meg, de itt a többség is! Ez aztán a váratlan fordulat mi? Egy kölyök kutya nevelése bizony már csak ilyen, hogy óránként rohangálni kell vele, még akár a 10. emeletről is, ha nem akarod évekig a sz*rt pucolni utána. Ha ez nem tetszik, akkor 1: ne legyen kutyád, ugyanis még mindig nem kötelező 2: ne hozz el kölyök kutyát, ezer és ezer fiatal 1-2 éves kutya van menhelyeken, akik egy hét alatt szobatiszták lesznek. Egy kölyök kutya viszont ha megszakad sem fogja neked visszatartani 8-10 órán keresztül.

Ja és akkor most mondok neked még egy nagy trükköt, mindkét kutyámnál amikor hazahoztuk, kivettem 1-2 hét szabit, hogy bizony óránként futkározhassak vele ki pisilni, kakilni.

2014. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Mint irtam,nem az enyém,nekem 2 felnött kutyám van.
2014. jún. 12. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!