Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták lehetnek benne?...

Milyen fajták lehetnek benne? A keveréket én is tudom. Ostoba válaszokkal légyszi kíméljetek!

Figyelt kérdés
A kutya 3 éves. Igen térölelő a mozgása, szeret terelni de inkább csak nála nagyobb testű, nem kutyákat (ló, bicikli pl.). Ösztönpróbán még nem voltunk, de tervbe van véve. Gyorsan, szívesen tanul. Igen mozgékony. Szerintem leginkább egy szálkásszőrű kelpie-re hajaz de mivel igen kevés kelpie van itthon, kétlem (meg a kelpie amúgy se főként küllemre van tenyésztve. Páran mondták a bull-típusú kutyákat is, talán a szeme miatt. Ha valaki konkrétan lát benne valamit, ne habozzon megosztani :)

2014. jún. 11. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy fénykép talán segítene...
2014. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


Fotók minőségéért bocsi!

2014. jún. 11. 17:27
 3/10 anonim válasza:
Nekem egyből az Ausztrál kelpie jutott eszembe róla.
2014. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!


Van egy olyan (nem elfogadott) magyar terelő fajta, hogy sinka. Lehet, hogy olyan keverék!


[link]

2014. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A sinkát ismerem, bár szerintem jobban vigyáznak rá a juhászok mint a kelpiekre a gazdáik :D Emellett a kutya Gödöllőről való, egészen kicsi korában fogták be a városban, így nem hiszem. Minden esetre a kinézet a kunkori farkon kívül nagyjából stimmel. Csak szerencsére messze nem olyan lemozgathatatlan :)
2014. jún. 11. 22:06
 6/10 anonim válasza:
Szia! Nem vagyok biztos benne, de a feje az olyan, mint az Asterix és Obelix-ből a kiskutyáé (nem tudom, hogy ő milyen fajta), alkatra és fülre vagy német juhászra vagy sinkára hasonlít, de a hasán/nyakán az a fehér szőr tipikusan a berni pásztorokra vall (tudom, mert nekem is ilyen kutyusom van). Lehet nem segítettem valami sokat, de én ezeket a fajtákat láttam benne.
2014. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, minden találgatásnak örülök :) A mellkasán a fehér szőr feketén pettyezett, örök rejtély :D
2014. jún. 16. 12:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valami terrier féle, nem hinném hogy különleges fajtákból lenne,egyszerű többgenerációs korcs.
2014. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
UV kutyus :)))
2014. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
abszolút semmi köze a kelpiehez! valami terrier keverék lehet, ahogy fölöttem is írták.
2016. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!