Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9hetes yorki kutya nem eszik,...

9hetes yorki kutya nem eszik, ötletek?

Figyelt kérdés
Volt két orvosnál is, kapott antibiotikumot és hányás/hasmenés elleni gyógyszert (gyomor és bélfertőzése van), nagyjából iszik rendesen, viszont nem eszik, és az oltás óta sokat nyüszít, ötletek hogy mit lehetne belékönyörögni, hogy egyen valamit?

2014. jún. 13. 09:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
előttünk lett féregtelenítve, mikor elhoztuk. nem értem, hogy miért erről kell vitázni, mikor nem ez a téma. ezzel nem segítetek, hogy jobban legyen vagy valami.
2014. jún. 13. 11:40
 12/18 anonim ***** válasza:
Probálj meg neki langyos huslevest adni répával ,csirkemellel.Fött tojást de lágyabbra fözve,nyersen ne.Talán szivesebben venné ,mint a szárazat.Az én kutyám megrágott egy növényt 10 hetes volt bedagadt a szájpadlása akkor ajánlotta ezt az orvos valamit adott valami pasztát ,de elfelejtettem a nevét azt kérhetnéd.Sajnálom és jobbulást.
2014. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm. valami lenyelős krémszerű dolgot kapott, ami segít megvédeni és gyógyítani a gyomrát, de nemnagyon szeretne még így se enni. de akkor megpróbálom a húsleveseset, még egyszer köszönöm. ^^
2014. jún. 13. 11:54
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki Probicol-H pasztát. (Lehet, hogy pont ez a lenyelős krémszerű dolog, amit írtál.) A kutyák szeretik elnyalogatni, és helyrehozza a bélflórát.

A másik ötletem a CaloPet paszta, hogy ne gyengüljön le nagyon. Ebben is vannak jóbacik, plusz óriási energiabomba.

2014. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen az utolso válaszolo ,másodikként emlitett pasztát kapta az enyém is arra az esetre ha nem enne meg semmit.Szerintem nagyon hasznos a válasza.
2014. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amíg egy kutyának nincs rendben az egészsége, nem nagyon fog enni. Kapjon folyadékot megfelelő mennyiségben.Ha elkezdi enni a gyógytápját, onnantól sínen vagytok.
2014. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tudom, nem a kérdéshez tartozik, de kérlek nézd meg ezt a videót:

[link]

2014. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de ne itt vitassuk meg a tenyésztős dolgokat, biztos vagyok benne, hogy aki akar, talál erre külön fórumot... szerintem a kérdés egyértelmű volt, akinek nem, annak ajánlanék egy remek olvasmányt, Magyar értelmező kéziszótár a címe, szép zöld, lehet tanulmányozni.. a hasznos válaszokat pedig nagyon szépen köszönjük! :)
2014. jún. 13. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!