Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a lebénult...

Mit csináljak a lebénult tacskómmal?

Figyelt kérdés
A huskynk összemarakodott a tacskónkkal a kaján. Nincsenek rajta harapásnyomok de a mellső két lábára lebénult. Az állatorvost jelenleg nem tudjuk kihívni.Mit tegyünk szegénnyel,hogy jobban legyen? Rendbe jön?

2014. jún. 13. 17:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%
nekem 15 évesen volt babéziás a kutyám, amikor láttam hogy beteg, nem kérdeztem hanem mondtam hogy elvisznek nem érdekel, mondták hogy biztos meggyogyul majd, de nem hagytam magam azt mondtam hogy akkor begyaloglok, kinézték belőlem szal ink elvittek pedig 20 km-re van a legközelebb doki ami gyalog azért van pár óra, de még akkoris ott vannak a szomszédok
2014. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig ott van a szomszéd kisfiam.
2014. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
95%

Egy értelmes állatorvos nem mond olyat olyat hogy adj neki fájdalomcsillapítót oszt csá. Egy rendes állatorvos házhoz jön! Tudod nagyon kamu szaga van annak hogy egyáltalán beszéltél e dokival...


Amúgy képzeld el 11 évesen egyedül vittem a kutyát dokihoz. Elcsapta egy autó, átment a lábán ami teljesen összeroncsolódott. Nem vártam meg a szüleimet, nem is voltam otthon. Kihívtam az állatorvost, akivel együtt mentünk be a rendelőbe és ott lehettem a műtétnél is. Közben a doki biztatott, beszélgettünk. Azt mondta fiatal vagyok, megért hogy aggódok a kutyáért ezért később felhívta a szüleimet hogy ne aggódjanak és jöjjenek értem. A kutyám teljesen felgyógyult (hál' istennek) és a szüleim is kifizették a gyógyszereket, műtétet..stb.


Szóval egyedül is meglehet oldani akármilyen fiatal is vagy.

2014. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
56%
Megvárod a szüleidet. Addig valami nyugodt helyre tedd a kutyát. Víz legyen elérhető közelségben neki. Legkésőbb holnap délelőtt, ha nem javul, orvoshoz kell vinni. Ha kicsi a gond, akkor lábra fog állni. Ha nagy, elképzelhető, hogy a gerincénél olyan helyen fogott rá a másik kutya, hogy megsérült.
2014. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%
Legyen ő az első, meg az utolsó kutyád. Max plüsskutyát adnék a kezedbe.
2014. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
75%

Pff nagyon szánalmas vagy kérdező, az iskolába sem tudsz ezek szerint elmenni, csak ha anyáék fogják a kis kezed? Annyira bírom, hogy a te korosztályod mennyire "érett" a bulizáshoz, piáláshoz, szexeléshez, meg a visszabeszéléshez, na de hogy egymagad meg tudj oldani bármilyen problémát is anyuci, apuci nélkül az már nem megy, ez nagyon cink... Én se vagyok sokkal idősebb, de én 15 évesen egyedül jártam suliba, egyedül vásároltam be otthonra, magamtól csináltam a házimunkát és elvittem a kutyánkat az állatorvoshoz, ha anyáék pont nem voltak itthon, aztán később visszamentem és kifizettem.


A kérdésed és a válaszaid, mind-mind téged minősítenek, írhatsz itt akármilyen cifra kifogásokat, mentegetőzéseket, mert ha csak egy kicsit is érdekelne a kutyád sorsa, akkor nem itt vernéd a billentyűzetet és háborognál, hanem ölbe kapnád a kutyát és az első busszal elmennél az állatorvoshoz.


Kíváncsi lennék, hogy ha a te két kezed bénult volna le, vajon akkor is elég lenne-e neked egy fájdalomcsillapító? Szerintem rohannál te is azonnal orvoshoz. A kutya is ezt tenné, csak szerencsétlen nem tud sem beszélni, sem elsétálni az orvoshoz. Azért gondold magad az ő helyébe.

2014. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Probáld meggyőzni a szüleidet, magyarázd meg nekik hogy fontos a kutyusod épsége. Mi is vidéken lakunk az állatorvosunk 40km-re van. Van közelebbi is de mi benne bízunk. Egyszer anyu átment a bernáthegyi kutyusunk lábán kocsival ,5 hónapos lehetett, elvittük hozzá. Mondta hogy sajnos ő nem tud vele mit csinálni így, de!! azonnal hívott egy másik dokit telefonon és megkérte hogy lássa el a kutyusunkat. Megröntgenezték, kapott szteroidokat, de nem sok jóval kecsegtettek.a röntgenért és gyógyszerekért 13 ezer forintot kértek el, ami szerintem nem is volt összeg mivel az egész kezelésre megkaptuk a gyógyszert. A kutyusunk meggyógyult ma már nem is emlékszik rá, hála már a kocsi alá nem fér be.
2014. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!