Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador retriever vagy...

Labrador retriever vagy Golden retriever?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Van egy 6 éves kan berni pásztorom és ő mellé szeretnék még egy kutyát , de nem tudom eldönteni hogy fekete labrador legyen vagy Golden retriever .És hogy kan legyen vagy szuka ? Sokat szeretnék majd a kutyussal foglalkozni (Pl: úszás, kutyaiskola, kirándulás) .

Nagy kertes házban lakunk.

A válaszokat előre is köszönöm .



2014. jún. 14. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szerintem labit, főleg ha úszni is szeretnél vele

ivartalantani mindenképp kellene így kb mind1 hogy fiú,vagy lány, mert a kanok később marakodhatnak főleg ha tüzelő szuka van a környéken, a szukával meg becsuszhat egy felesleges alom

2014. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm

És mennyire diszpláziás a két fajta ?

2014. jún. 14. 14:04
 3/14 anonim ***** válasza:

sajnos ezt nem tudom, közelebbröl nem ismerem nagyon a fajtát :/ de mivel nagy testű így nagyobb az esély is rá

de ha eleve jó kennelből hozod akkor ott kiszűrik ezt

2014. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm :)

És akinek tapasztalata van ?

2014. jún. 14. 14:08
 5/14 A kérdező kommentje:
Még válaszokat ? :)
2014. jún. 14. 14:42
 6/14 Manka68 ***** válasza:
Nekem fekete labim volt idáig. :-) 14 évet élt, a futóművének sosem volt baja. :-) Tüneményes kutya, csak bírd szuflával te is. :-) Lehet akármekkora kerted, vele bizony menni kell sokat, különben egyedül sétál. :-) Mi ezt a saját kárunkon tanultuk meg, labi méretű folytonossági hiányok vannak a kerítésünkön. :-)
2014. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél úgy kutyát - vagy fogadj örökbe -, ha a jelenlegi kutyád jól szocializált.
2014. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én Labradort vennék, nekem is az van :) Barátnőmnek Goldija van, de így-úgy én a labit választanám. Szeret úszni, túrázni. A diszpláziára meg azt tudom mondani, hogy ha törzskönyveset veszel, akinek a szülei és felmenői szűrve vannak, tehát mentesek, akkor kevesebb az esélye annak, hogy ő is az lesz. Van olyan ismerősöm aki 20000-ért vett labit Jó helyről (!) mégis a kutya a betegségei miatt többe került mint 2 tk-s labi :) Szóval szerintem a labi jobb megoldás :)
2014. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2014. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es vagyok a szöveg lemaradt. Most van egy csomó baba kutya örökbe fogadható. De idősebbek is szeretnének gazdisodni :)
2014. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!