Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sűrgőős! 2014. 06.12. -én...

Sűrgőős! 2014. 06.12. -én csütörtökön született szóval 2 napos kiskutya megél bolti tejen fel tud erősödni?

Figyelt kérdés
a kérdés adott a kutyus nagyon gyenge volt a többi kilökte nem bírt visszamászni szopni alig bír csak az újamat tehéntejet adhatok neki huzamosabb ideig?

2014. jún. 14. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ! Venned kell kutyának való tejpótló tápszert. Cumit, üveget és keress rá a neten, hogyan kell etetni.
2014. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
a hasa nem megy már 3x kapott de gondolom amíg nincs tápszer addig elmegy jobb mint a semmi nem? :/
2014. jún. 14. 22:03
 3/19 anonim ***** válasza:

próbáld meg odatenni, mikor nem szopik a többi, legalább 4-5 napig szüksége van az anyatejre


mindenki azt mondja, a tehéntej mennyire káros, ez csak akkor igaz, ha laktózérzékeny, nekünk állatorvos azt mondta, lehet adni, először felvizezve, megnézni, hasmenése lesz-e tőle, ha nem, akkor adható, 3-4 hónapos koráig a kutyus meg tudja emészteni a tehéntejet


de javaslom hogy ha boltit veszel, ne sajnáld a pénzt jobb minőségre, ne valami műanyag tejet vegyél

2014. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
lehet hülyeséget kérdezek de ha vízbe áztatok mondjuk 1db vitamin tablettát az nemjó? vagy tejbe/vizezett tejbe?
2014. jún. 14. 22:07
 5/19 A kérdező kommentje:
talán szomszédtól tudok venni friss kecsketejet is. az jó nem?
2014. jún. 14. 22:08
 6/19 A kérdező kommentje:
jaa és persze próbálom de nem nagyon akarja a cicit az ujjamat jobban szereti mivel cumisüvegem nincs itthol így az van hogy cseppenként csorog a szájába az ujjamról de jól lakik kis hasa is meglátszik ilyenkor. remélem megmarad :/
2014. jún. 14. 22:10
 7/19 anonim ***** válasza:

a kecsketej valamivel jobb sokak szerint, de én nem értek vele egyet, olvastam, hogy a kecsketejen nevelkedett kutyáknak szürke hályoga lett


ha issza a tehéntejet és nincs hasmenése tőle, adhatod neki, mi úgy csináltuk orvosi tanácsra, egészséges kutyus lett

2014. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

fecskendő esetleg? az is jó

de egyébként ha nem akar szopni, lehet hogy sajnos nem életképes :(

2014. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
rendben remélem rendbe jön és szép kutyus lesz belőle!!
2014. jún. 14. 22:16
 10/19 A kérdező kommentje:
fecskendőt tudok szerezni háát azért megpróbálom holnap is a cicire szoktatni. .
2014. jún. 14. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!