Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 napos árván maradt shih-tzu...

Mankesz kérdése:

10 napos árván maradt shih-tzu kiskutya tejpótló tápszerrel etetve kicsit szorulásos. Mit gondoltok, segít az, hagy egy picikét töményebben kapná a tápszert? Állatorvosokat is kérdeztem, természetesen, mindenki mást mond!

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 19:26
 1/6 Szabi Solyom ***** válasza:
Én nem értek hozzá csak annyit mondok , hogy ne hagyd elpusztulni ,mert ha nem látom is tudom , hogy cuki.
2013. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:
Lehet, hogy nem a tápszertől szorulásos. Nedves vattával törölgesd a fenekét, mintha az anyja nyalogatná. Az indítja be az ürítési reflexet.
2013. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress neki dajkakutyát.
2013. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Merre laksz?Van dajkám ha kell.Igaz mi kicsit idősebbek vagyunk,de tudnék figyelni rá,és még nekünk is megy az infra.
2013. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kerestünk dajkakutyát, nem volt.Törölgetjük a fenekét is, masszírozzuk a hasát is.Van széklete, rendszeresen ürít is, csak nehezebben megy, mint a másik két lánykának.A gazdái nem adnák szívesen most már pótmama alá, érthető okokból.Ezért kérdezem ezt a tápszersűrítést, hogy aki már csinált ilyet, annak mi a véleménye.Köszönöm a "dajkamama" felajánlást azért! :)
2013. nov. 9. 07:53
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Mennyivel megy nehezebben? Talán egy kis élőflórás joghurtot adhatnál neki. Az jót szokott tenni a bébiknél az emésztésnek. Ő kan?
2013. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!