Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis hogy ilyen gyorsan...

Normalis hogy ilyen gyorsan no a korme a kutyamnak?

Figyelt kérdés

Van ket labujja az elso laban, ami nem er le a foldre es emiatt HAVONTA 3-4 mm-t kell belole vagni.

Olvastam, hogy felevente szoktak mas kutyagazdik a farkaskormoket rendberakni.


2014. jún. 15. 14:22
 1/4 anonim válasza:
Hát a köröm az embernél is olyan hogy ha vágják, gyorsabban nő, ez a kutyákra is igaz, de lehet genetikai sajátosság is. kérdezz meg egy állatorvost.
2014. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Genetikai sajátosság, nekem az egyik kutyámnak 2 HETENTE kell vágni a körmét, mert úgy nő mint az állat, a testvérének meg 2-3 havonta elég. Az embereknél sem egységes a köröm vagy a haj növekedésének mértéke.
2014. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok. Ertem, akkor elofordul az ilyen masnal is. Az a gond a vagasnal, hogy nagyon kemeny a korme es picit behasadozik, miutan le lett vagva.De nem fajlalja.
2014. jún. 16. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, ez nálunk is előfordul, ráadásul penge éles lesz vágás után a körme. Én ezt úgy oldottam meg, hogy kicsit körömreszelővel átreszelgetem neki :)
2014. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!