Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyamnak?...

Mi lehet a baja a kutyamnak? NORMALIS VALASZOKAT!

Figyelt kérdés
van egy 5 eves shitzu kutyam. napok ota kedvetlen nincs etvagya nem iszik csak alszik remeg es mar setaig se birja visszaartani se a pisilest se a kakilast megy is a hasa nem tudom mit csinaljak aggodom..orvoshoz is el fogom vinni a heten de addig csinalni kene valamit mert szenved..
2014. jún. 4. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Napok óta szenved a kutyád, és csak nézed? Miért nem vitted már el orvoshoz? Lehet, hogy babéziás. Az ÓRÁK ALATT ELVIHETI! Így látatlanban csak találgatni lehet, és nem segít a kutyuson!
2014. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
es kb mennyi lenne az orvosi ellatas?
2014. jún. 4. 16:59
 3/11 A kérdező kommentje:
itthon mit tudok vele csinalni?
2014. jún. 4. 17:00
 4/11 Akiteki ***** válasza:
92%
Ásni egy gödröt. Ahelyett, hogy a gépet bámulod, irány az orvos!
2014. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez komoly?? Ilyen embernek minek normális válasz????


Napok óta szenved a kutyád és csak a gép előtt ülsz,meg azon morfondírozol,hogy mennyibe kerül,meg otthon tudsz e vmit csinálni, hát szép vagy mondhatom.Gratulálni tudok csak.


Egy normális ember nem nézi napokig a kutyája szenvedését,a pénz se érdekli.


Mi az,hogy a héten elviszed, vidd el most rögtön,mire orvoshoz eljutsz szerintem elpusztul!!!

2014. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Otthon nem tudsz vele mit csinálni, vidd dokihoz.

Nem tudom mi baja van, a kutyámnak még télen volt bélgyulladása (hasmenés, hányás) 3 nap antibiotikumos kezelés+ gyulladás csökkentő és rendbe jött utána még egy hétig Royal Canin Veterinary Diet tápot kellett ennie, így a táppal együtt kb. 17 ezer forint volt.



A te kutyádnak nem hiszem hogy ez a baja, az orovosok sem egyforma árban dolgoznak szóval pontosan nem tudja megmondani senki ,hogy mennyibe kerülne, de nem is az a lényeg. A legfontosabb hogy meggyógyuljon a kutyád! Irány az orvos és ne még a héten hanem mondjuk ma!!!??

2014. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Irány a doki mielőtt meghal.

Az egyetlen amit tehetsz: Azt csinálod amit a doki elmondott.

Ha nem akarod orvoshoz vinni: Áss egy gödröt.

2014. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
91%
Hogy mi a baja azt csak az orvos fogja megállapítani. Addig halogatod, míg teljesen ki fog száradni a kutyád. Vidd el most azonnal, mert lehet, hogy később, már késő lesz.
2014. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
4-5 kilós kutya ha napok óta nem eszik, nem iszik és a hasa is megy, akkor bármikor életveszélyesen kiszáradhat. Nem csoda hogy sír, iszonyúan szenvedhet. Vidd el orvoshoz, és mondd meg maximum, hogy x nap múlva tudsz fizetni, vagy részletben.
2014. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a bichonom tavaly majdnem elpusztult.Úgy,hogy én az nap orvoshoz vittem amikor már láttam reggel,hogy csak fekszik,nem eszik,nem iszik,megy a hasa,hány folyamatosan. Aztán kb 3 óránként vissza kellett vinni az orvoshoz,mert rosszabbodott az állapota.Infúzióra is kötni kellett.Nagyon erős bélgyulladást kapott.Azt mondták,hogy a kistestű kutyák nagyon könnyen kiszáradnak,enyémnek az életéért is kb küzdöttek.

Szerintem 1 nappal is halasztom az orvost a kutyám nem élne.Ja és én 1000 ft-al mentem dokihoz.De mondtam,hogy írják fel minden kezelés árát,ahogy tudom viszem a pénzt. Összesen gyógytáppal együtt 15 ezerbe volt.


Ár pedig attól függ mi a baja,illetve milyen a doki,milyen gyógyszerek kellenek stb.


Semilyen betegséget nem szabad halasztani a pénz miatt, nyilván nem mindig más dokihoz viszed,így akihez jártok ismer már téged,részlet fizetésbe tuti benne lenne.De ne ezen múljon már a kutyád élete.


Babézia,bélgyulladás de kitudja mi lehet a baja, egyikkel sem fordulnak gyorsan dokihoz,a kutya bele hal.Kiszárad vagy egyéb másba meghal.

2014. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!