Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ötletek kellenének elhalt...

Ötletek kellenének elhalt szőr eltávolítására fejről. Mivel próbáljam?

Figyelt kérdés
Ollón kívül. Gondoltam a ragasztó szalagra, fésű, kefe, kézzel kitépkedni. Esetleg vegyek furminátort?
2014. jún. 15. 22:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De ez a fekete színező sampon mondjuk esőben vagy simogatás közben nem kopik le?
2014. jún. 16. 07:57
 12/20 anonim ***** válasza:
Nincs közvetlen ismerősöd a fajtád tartóiból? Egy-egy régebb óta tenyésztő sokat tud segíteni a kiállításra felkészítésben. Milyen fajtád van?
2014. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ritka fajta, de a lényeg, hogy hiba mert egy tenyésztő tudja, hogy a kölyöknek az elhalt szőr barna, de egy bíró nem tudhassa mert felnőtt korban hibának számít.
2014. jún. 16. 10:22
 14/20 A kérdező kommentje:
* Hibának számít a barna szőrzet.
2014. jún. 16. 10:23
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Elhalt szőr, vagy csak a vége színeződött el a naptól? Nem mindegy. Ha elhalt, akkor ki lehet fésülni, tépni, stb. Ha a nap az oka, akkor marad a festés. Nem te lennél az egyetlen, aki ezt megteszi.

Nagyon régen volt pulis ismerősöm, aki a pulijait festette be kiállítás előtt.

Ha pedig kiállítási terveid vannak, akkor kénytelen leszel a kutyádat minimális időre kiengedni a napra.

Amúgy nekem volt fekete kutyán, jó néhány. Bizonyos tápoktól, amiben magas volt a karotin, bizony egy idő után bevörösödtek a szőrvégek. Kajaváltás, hús etetés...lehetőleg marha--és eltűnt a változás. :))

2014. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó tudnál nekem festéket linkelni?
2014. jún. 16. 14:04
 17/20 A kérdező kommentje:
Vége színeződött el a naptól inkább.
2014. jún. 16. 14:05
 18/20 anonim ***** válasza:

[link]

Talán itt tudnak neked okosságokat mondani.

2014. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
47%
Szia! Nem tudom, hogy megoldódott-e azóta, de festeni mindenféleképpen tilos egy olyan kutyát aki kiállításra megy. A sötétítő samponokból is csak jó minőségűt vegyél, és persze nem garantált a hatás. Én a kutyámmal ugyanezzel a problémával küzdünk. Kikértem 5 kozmetikus véleményét és a legjobbnak bizonyult a 2-3 napos fürdetés jó minőségű samponnal, és hajpakolást kell neki csinálni és végig kell dörzsölni egy gumikesztyűvel. Már az első fürdetés után jobb volt. Az én kutyám még fiatal vagy még egy kevés aj-szőre, ezért még a furminátort is használom.
2014. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A szőr a fején elhalt szőr, ki kellett kézzel tépnem. Furminátor tönkre teszi a kutya szőrét. Kiállítása kutyámat biztos nem fogom azzal fésülni.
2014. júl. 27. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!