Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erre tényleg szükség van a...

Erre tényleg szükség van a szőr eltávolítására?

Figyelt kérdés

Most olvastam itt egy olyan kérdést, hogy hogyan lehetne hatékonyan eltávolítani a női fanszőrzetet. De ezt a férfiak nézegetik? vagy érdekli őket, hogy va-e ott szőr?

Előre is köszi a válaszokat


2009. máj. 21. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem a férfiak miatt kell leszedni hanem magad miatt. Ha neked jó úgy szőrösen ám legyen de a férfiak 90% bizony nézi és nem szereti ha szőrös...
2009. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Mivel így születtünk ez a természetes.De ma divat a borotválás,mert így állítólag tisztán lehet tartani, és jobb érzés szőrtelennek lenni.(Persze állandóan kell borotválni,kenni valamivel,hogy ne legyen piros-gazdagítsuk a kozmetikai ipart- és azok a férfiaknak fontos,akik az orális szexszet kedvelik.)Kedvükért a nők is borotválkoznak.Én ostobaságnak tartom,de természetesen mindenki saját maga döntse el,hogy borotválkozik-e vagy sem,ez az Ő magánügye.
2009. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Hogy érted azt, hogy a férfiak nézegetik-e? Miért neked sohasem nézegette a párod?!?

Az enyém még borotválni is nagyon szeret. Azon kívül orálnál nem kell köpködnie. Neki is jobb érzés, nekem is.

2009. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen a pasik szeretik nézegetni, meg az orált is szeretik, szőrösen meg már nem annyira tetszik nekik a dolog.

De mindenki eldöntheti akar-e szőrteleníteni, nem kötelező a divatot követni. Én ugyan azért borotválom mert így sokkal kényelmesebb, nem izzad, menstruációnál nem ragad össze a szőr. Egyébként nekem lehetne dzsungel is ott, senki nem látja mert 4 éve senkim nincs.

2009. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
áhh. ne haragudjatok hülye vagyok. én a popsiszőrre gondoltam.
2009. máj. 21. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:
engem egyáltalán nem érdekel se a popsi se a fanszőr!
2009. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!