Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hányt véreset a kutyám?

Miért hányt véreset a kutyám?

Figyelt kérdés
2 éves kan Yorkshire terrierről van szó. Tegnap előtt még semmi baja nem volt tegnap meg már láttuk rajta hogy nincs jól. Ma meg véreset hányt és nagyon bágyadt de kicsit játszott. Tegnap evett de csak 1 szer keveset ürített és azóta nem.
2014. jún. 16. 11:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
már felhívtuk de a rendelőben lévő a telefon száma van meg
2014. jún. 16. 12:16
 12/16 anonim ***** válasza:
veszprémi?
2014. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
felhívtuk a szombathelyi állatkórházat
2014. jún. 16. 12:35
 14/16 anonim ***** válasza:

Már tegnap el kellett volna vinni. Ha látja valaki, hogy nincs jól a kutyája akkor mire vár? Nekem egyszer kellett rohannom az orvoshoz. Nem is hányt véreset, "csak" fájdalmai voltak és nem érezte jól magát. Azonnal felhívtam egy dokit, ez volt kb. éjfélkor és azt mondta, hogy negyed óra múlva beér a rendelőbe, induljunk mi is. Mivel időben intézkedtem a kutyámnak másnap már az volt a legnagyobb problémája, hogy miért nem kap enni? Nem szabad ilyen esetekben húzni az időt, minél hamarabb kezelve van annál könnyebben segítenek és annál gyorsabb a gyógyulás.

Mit mondtak a szombathelyiek?

2014. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azt hogy vigyük el ahoz az állatorvoshoz aki kezelni szokta .. és addig ne adjunk neki enni .. meg tartsuk a lakásban (ne vigyük sétálni) .. igyon vizet .. meg figyeljük hogy ürit-e és ha igen akkor milyen állagú és hogy az véres e
2014. jún. 16. 14:04
 16/16 A kérdező kommentje:
az állatorvos gyomor problémát észlelt a kutyusnál
2014. jún. 16. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!