Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Karácsonyra kaptam egy yorkit!...

Karácsonyra kaptam egy yorkit! Tudtok e dolgokat írni ami a fajtisztaságra, vagy éppen az ellenketzőjére utalnak ennél a fajtánál? Most 10 hetes 2kg, és a szőre se nő! A fülét ragasztgatom 3naponta de az sem akar állni! Ezek normális dolgok?

Figyelt kérdés
Az eladó szerint a szülők törzskönyvesek, szükség esetén törzskönyvezhető a kölyök is! Erre most nincs se pénzem, se szükségem!
2010. jan. 3. 12:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
85%

A yorkie standardból:


SÚLY: A testtömeg nem haladhatja meg a 3.1 kg-ot


Ha a kutyád 10 hetesen 2 kiló, akkor tuti, hogy nem fajtatiszta.

2010. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
67%

nem az a lényeg hogy fajTAtiszta e,hnem hogy egészséges legyen:)

Ha tk nem kell,akkor miinek fajtatiszta kutyus??

Bocsi,nem bántásként írtam!!

Képet tudnál linkelni róla?Úgy könnyebb lenne:)

2010. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
41%
jajj az enyém 4kg és nem kövér de fajtiszta láttam a szüleit és annak a törzskönyvét amúgy meg a fülragasztgatás nem ér semmit és ha körbe a yorkid füle attól még lehet fajtiszta meg vannak nagyobb FAJTISZTA yorkik és kissebbek ezek szerint a tiéd közepes méretű lesz mint az enyém.
2010. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,bár nem lettem nyugodtabb!:( rakok mindjárt fel képek linkeit!nézzétek már meg!
2010. jan. 3. 13:53
 5/77 anonim ***** válasza:
88%
A tenyésztő minden esetben ad törzskönyvet. Aki nem ad, az a szaporító. Ilyenkor viszont nem a fajtatisztasága miatt kell aggódnod, hanem azért, hogy egészséges legyen. Szerintem szeresd őt és kész. Semmivel nem vagy te sem és a kutya sem előrébb, ha fajtatiszta.
2010. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ezek a képek az én kis chips-emről:)szerintetek?

2010. jan. 3. 14:00
 7/77 A kérdező kommentje:
persze egészséges legyen ez a lefontosabb csak nagyon régi álmom volt egy yorki és szeretném ha hosszú szőre,copfja lenne és ha úgy nézne ki mint egy yorki:(
2010. jan. 3. 14:02
 8/77 anonim ***** válasza:
100%

13:05 vagyok:

Biztos,hogy nem yorki:S

A lába sokkal hosszabb mint 1 yorkinak,és a fülének is máshogy kellene kinéznie:S

Dee amugy ngyon tündéri kutyus:)

2010. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak kiábrándítani de ő 100% h nem yorki. Esetleg valami spániel keverék...
2010. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:

ESETLSG VALAKI AKI INNEN VETT EZEK SZERINT ÁLLÍTÓLAGOS YORKIT?06302078642

ELVILEG EGY CSOMÓT ADOTT EL KARÁCSONY KÖRNYÉKÉN!

kkor ez tuti nem az?:(

2010. jan. 3. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!