Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya nevelési tippek ötletek?

Kutya nevelési tippek ötletek?

Figyelt kérdés
hamarosan lesz egy uj kis kutyánk ! Mire érdemes figyelni ! tipek ötletek nevelésel kapcsolatban? ( kertes házba lesz ! örzésre )

2014. jún. 18. 10:25
 1/3 Petra g. válasza:
11%
Heló.Én azt próbáltam ki az enyéjeimel ,hogy ha ugrál lépj a lábára.Nekem bevált és egy idő után már nem is ugrált.
2014. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

-SZOBATISZTSÁG:MINDIG MEG KELL DICSÉRNI HA JÓ HELYRE PISZKOLT.

NEM ZSABAD BÜNTETNI,HA NEM LÁTTAD AMIKOR ROSSZ HELYRE VÉGEZTE A DOLGÁT .

2 ÓRÁNKÉNT KI KELL VINNI.


-EGYEDÜL:SZOKATNI KELL AZ EGYEDÜL LÉTHEZ.ELÖSZŐR 5 MAJD 10 PERCRE EL KELL MENNI OTTHONRÓL.FOKOZATOSAN NÖVELNI KELL AZ IDŐT.


-AMIKOR HAZAÉRKEZÜNK NEM SZABAD SE RÁNÉZNI SE FOGLALKOZNI VELE.HAMARABB LENYUGSZIK.


-UGATÁS:AZONNAL TILTANI KELL AMIKOR ROSSZKOR UGAT.


-HA NEM AKARJUK ,HOGY FELJÖJJÖN AZ ÁGYRA AKKOR A KEZDETEKTŐL TILTANI KELL EZT.MEG KELL TANULNIA,HOGY HOL VAN AZ Ő HELYE.


-KAJÁT NEM ADUNK NEKI AMIKOR MI ESZÜNK,CSAK HA MI MÁR VÉGEZTÜNK AZ EVÉSSEL.


-ELÖTTÜNK NEM MEHET KI AZ AJTÓN.


-HA SZEMTELEN FINOMAN EL KELL TOLNI A LÁBUNKKAL.

2014. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a nagybetűért.Bemásoltam neked amit mi kaptunk annak idején tanácsokat!Jó kutyázást! :)
2014. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!