Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ötletek hogy mit tehetnék?

ötletek hogy mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves, ivartalanított szuka, tacsi keverék kutyusom, anno az utcáról fogadtuk be még pár hónapos korában. Lényeg az hogy falunk élünk ahol az megy hogy a kutya örül ha kap enni, engem is igy neveltek, kiskoromban nem is nagyon zavart. De mostanában egyre jobban foglalkoztatnak a kutyák és egyre többet olvasok/kutatok a témában. Szeretném jobbá tenni az én kutyusom életét is, bár egyáltalán nincs elhanyagolva semmi úgy gondolom jó élete van, csak az étrendjén szeretnék változtatni, eddig otthoni maradékot és olcsó bolt kutyakaját kapott (pedigré és társai), na mint ahogy azt olvastam ez nagyon nem jó, egyszerű dologgal kezdtem semmi szárnyas csont!! De itt kezdőttek a bajok is édesanyám konkrétan lehülyézett hogy mi az istenért féltem ennyire azt a kutyát(állítolag ő is imádja ilyenkor nemtudom) kb 2hétig tartott míg meglett győzve, apám és nővérem segítségével hogy ne adjon neki ilyen csontot,sajnos kolis vagyok szal még mindig nemhiszem hogy nem ad neki...de remélem, de azóta is kötözködik hogy "ez megfelelő lessz a királykisasszonynak"-.- tényleg nagy kérés volt. A második "menetben" szerettem volna rendes minőségi tápot adni neki(itt jöhetnek a tippek hogy milyen lenne jó egy ilyen kutyusnak) most apummal kezdtem, ő azt mondta hogyha megmutatom hogy hol és milyet vegyen akkor olyat vesz, de amint édesanyámnak mondta közölte hogy nem hiszen ez csak egy kutya és ne legyen már így elkényeztetteve meg még sorolhatnám, imádom az ilyen órás veszekedéseket csak egy táp miatt...

A konkrét kérdésem csak annyi lenne hogy 7 évesen ha már ilyenek nőtt fel mind1 h mit adjunk neki? Vagy ne adjam fel,érte képes vagyok bármennyit vitázni csakhát az én idegeimre is megy ezzel.

Bocsi hogy hosszú volt csak felb*sz hogy ilyenekért képes vitázni pedig csak egy egyszerű kérés lenne és még én vagyok a hülye...válaszokat előre is köszi :/


2014. máj. 27. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy könnyű helyzetben. Ajánlani tudom a Joserat, a Brit Caret, a Pro Plant, vagy a Taste Of The Wildot, ezek mind jó tápok. Amit ne adj neki: Chappi, Darling, Pedigree.
2014. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig pontosan ezeket kapta, de beteg sose volt (kivéve egyszer babézia de aztis én vettem észre éppen időben) hajj akkor érzem várnak még rám veszekedésel
2014. máj. 27. 20:33
 3/11 A kérdező kommentje:
de köszi a tippeket :)
2014. máj. 27. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:
A josera és brit premium kb egy árba van a pedigree es tarsaival, vagy ha azt nem is akkor ecopet naturalt javaslom, az is elég jò ès neten van egy oldal, ahol 12 kg 8000 ft, szal sztem nem is drágább.
2014. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A brit car, taste of the wild és a pro plan mind jòval drágább tápok, szòval josera vagy én is az ecopet naturalt javaslom, mert még kicsi szemcsemérete is van.
2014. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi :) árban nem nagyon számít (még ha ez lenne a baj megis érteném)
2014. máj. 29. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:
De ha nem az ára a baj, akkor nem mindegy melyiket veszed? :(
2014. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az a baj h anyum nagyon makacs, és minden ugyvan ahogy szerinte van, szereti a kutyámat de törödni már lusta vele... amikor nemvagyok otthon apum foglalkozik vele, ő melettem ál de nemér neki anyit hogy napi szinten öszevesszen emiatt anyummal, de a tápot szerintem megtudom oldani, ugyse figyeli hogy milyet veszünk neki, viszont az ilyen csontot/házi maradékot nemnagyon tudom, néha utolag tudom meg h olyanokat kapott...mert hogy akkor hova rakja? fura mikor nemvolt Molly akkor simán kidobta :/
2014. máj. 29. 20:52
 9/11 anonim ***** válasza:
A csirkecsont nagyon ártalmas, ùgyhogy azt tényleg hanyagolja, nekünk halt már meg tőle kutyánk...
2014. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mikor ezt mondom h ne adjon azzal jön hogy ő az elő példa hogy nem ártalmas...mert eddig szerencséje volt
2014. máj. 29. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!