Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a jobb ház...

Szerintetek melyik a jobb ház örző kutyafajta?

Figyelt kérdés
(Rotweiller,Pitbull,Német juhász)

2014. jún. 18. 12:56
 1/10 anonim válasza:
17%

német juhász, mert az még hűséges is

feltéve ha az is számít

2014. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen az is számít
2014. jún. 18. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Én Rotit mondanám minden kutya hűséges ha szépen és szeretetben van nevelve.De a roti saját gazdáját nagyon tudja szeretni imád játszani és nem retten meg semmitől.Még annyit hogy ha német juhászt választasz mégis csak rendes tenyészetet válasz mert vannak idegroncs egyedek az elején(2-4évesig)tökéletes aztán hirtelen megőrülnek.

Ismerősömé 6 éves volt és egyik nap nekiment el kellett altatni hozzá teszem 3 adag sem fektette ki szegényt és nem volt veszett sem.Na meg vásárba vette

2014. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A rottweiler talán "félelmetesebb", sokan ugyanis úgy gondolják, hogy eleve agresszív fajta. Ami különben nem igaz; kedves, játékos kutya, a gyerekekkel is jól elvan, de az idegenekkel szemben valóban bizalmatlan. Védelmező típusú kutya, jól képezhető és okos. A német juhászkutya is jó házőrző, ő is viszonylag könnyen kezelhető, okos, eléggé kitartó kutya. Kettejük közül a rottweiler harapása erősebb, ugyanakkor a német juhászkutya valamivel kitartóbb és fürgébb. A pitbullokat nem ismerem "személyesen", róluk nem tudok mit mondani. (Esetleg azt, amit én magam is könyvekből vagy netről olvashatnék.)
2014. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a roti mert az egy nagy hangú kutya ezért szerintem ő és jo család tag is (nekünk is az van) :)
2014. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%
Warg. Bár a kutyák szerintem irtó rondák.
2014. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Pitbullnak semmi köze a házőrzéshez! Lassan a német juhászkutyának se sok.... Szóval a rottweiler. De csak akkor, ha jó helyről van, megfelelő ösztönökkel rendelkezik (amelyekkel kell) és jól van vele bánva. Egy kutya sem fogja őrizni a házat, de szarnak rá, vagy verik, stb... Nekem is rotim van.
2014. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legjobb hátőrző az a kutya, amelyiknek megfelelő testnagysága van elrettentésnek. Amelyiknek megfelelő hangja van . Amelyik nem hátrál meg egy felemelt kéztől, vagy ordítástól. Ennél több nem is kell házőrzéshez. Ahova be akar menni egy illatéktelen, az azt meg is fogja oldani. Annyiféle lehetőséget ismernek már a kutyák kiiktatására.
2014. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Ez így van 8-as! De nem véletlenül beszélünk házőrzésről és nem telep/terület őrzésről. Hiszen egy jó házőrző attól is lesz jó házőrző, hogy bent van, nem pedig az udvaron. Így azért nehezebb kiiktatni.


7-es voltam.

2014. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%
Sztem egy szibériai tigris sokkal nagyobb elrettentő hatással bír mint egy kutya :)
2014. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!