Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek 2. emeletre...

Szerintetek 2. emeletre melyik kutyafajta jobb? a Yorkshire terrier vagy a Palotapincsi? Lécci irjatok!

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
szerintem mindegyik jó emeletre,válaszd azt amilyek előbb megtetszik
2014. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

2. emeletre bármilyen kutya jó, nekem bullmasztiff és shar pei-roti keverék van az ötödiken. Leginkább mindkettő jó, ha

1. következetes vezető vagy akit a kutya elfogadhat felette álló falkavezérnek

2. nem gyerekpótlékot keresel hanem társat a kutyában

3. megfelelő mozgást tudsz neki biztosítani az év MINDEN NAPJÁN, hóban, fagyban, esőben, karácsonykor, nyaralás alatt és MINDIG (ez napi 2-3-4 óra foglalkozást és szabadban eltöltött időt jelent)

4. rá tudod szánni a megfelelő összeget a megvételére (yorki 100-120 ezertől, palotapincsi meg NEM LÉTEZIK, egy palotakutya horribilis árban van) vagy felkeresel egy menhelyet/fajtamentőket

2014. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül jó nekik ám hosszútávon a csípőjük miatt. Én menhelyet mondanék, és azt,h azt hozd amelyik szimpibb:-)
2014. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez az egyetlen szempontod, ami alapján választani akarsz? Mert akkor előbb olvass el kutya nevelési könyveket, felelőtlenül ne vegyél magadhoz semmilyen állatot.

Nem olyan habos torta az, ahogy tűnik.

Kicsi kutyának hosszú távon nem jó lépcsőzni. Az sem megoldás, hogy emiatt mindig ölbe kapod.

2014. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és azt hiszem menhelyről yorki lesz :D
2014. febr. 9. 08:20
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
okosan nézd meg,a yorki egy szaporított,túltenyésztett fajta,menhelyeken ritka és alapból kényes,beteges lehet. A palota pincsi (nem az igazi palotakutya,szerintem olyat az átlag ember soha nem látott még) szerintem strammabb,a pároméknál van kettő, szinte ingyen hozták el,aranyosak,szépek és viccesek. A menhelyek pedig tele vannak velük és az aranyos keverékeikkel:-)
2014. febr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

nézd, yorkik itt vannak a fajtamentésnél: [link]


pincsik itt: [link]


de kereshetsz még a www.gazditkeresek.hu-n, esetleg facebookon:)

2014. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem yorkim van.A yorkiknak nagyon fontos a mozgás, ezért mindennap kell sétáltatni(kertesházban legalább kiengedni a kertbe)

Nagyon kell vigyázni a szemükre mert azzal szokot lenni a legtőbb probléma..

Amúgy pedig nagyon aranyos, aktív és gyerekbarát kutyusok.

Ajánlom!:)

2014. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bármelyik lesz is, kézben vidd le őket.

A lépcsőzés nem tesz jót nekik!

2014. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és kézbe fogom levinni köszi a tanácsot
2014. febr. 25. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!