Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kennel a...

Szerintetek melyik kennel a jobb? (kis spitz)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Hobbi kutya lenne, kiállításra is szívesen járnék vele,de komoly tenyésztéssel nem akarok foglalkozni.

Czifra Editnek tagadhatatlanul gyönyörű kutyái vannak, de Solti Bélánétól származott az első kutyám, aki meseszép volt és komolyan MINDENBEN tökéletes, csak annyira nem voltam oda a körülményekért ahogy tartotta a kutyákat.


2014. jún. 20. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a zwerg königet választanám. Ismerem a tulajt, igaz nem személyesen de a kutyái jobban tetszenek mint a Solti-s. Off: Hogyan tartotta a kutyákat?
2014. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Erre esetleg privátban válaszolok, de nem célom senki lejáratása, én nagyon tisztelem az ő munkásságát is, ill. egy olyan remek kutyát kaptam tőle, aki nagyon megalapozta a későbbi kutyázásom. :)

A válaszod nagyon köszönöm, én is inkább a zwergen könig felé hajlok.

2014. jún. 20. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:

A zwerg könig kennelben szimpatikus, hogy ilyen régen kutyázik a hölgy, és szép kutyusai is vannak. Bár a kennel tulajdonossal még nem találkoztam személyesen azért a gyik. fül alatt, hm. elég érdekes stílust produkál. Van igazság abban, amit ott ír, persze, de azért inkább bunkóba hajló, mint tenyésztőhöz méltók az ottani válaszok.

Persze a tulaj stílusa nem határozza meg a kölykök minőségét, csak öröm lehet vele beszélgetni.

2014. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!