Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bordermania kennel? (border...

Bordermania kennel? (border collie)

Figyelt kérdés

Ahogy látom a bordermania kennelnek szép és minden örökletes betegségtől szűrt kutyái vannak.


az lenne a kérdésem, hogy az ebből a kennelből való kutyák jók frisbee-ben, flyball-ban stb. de csak így hobbi szinten? semmi versenyre nem mennek veluk.


igaz hogy a show kutyák kevésbé pörgősek mint egy munkavonalú?


tudom hogy a border collie bombanagy mozgásigényét 3-4 óra intenzív edzéssel, futással lehet kielégíteni, de a show vonalu kutyának eszerint kevesebb kell?


akinek van ideje és tud erről valamit az kérem válaszoljon



2014. jún. 18. 12:31
 1/5 A kérdező kommentje:
kérlek ne kötözködj. ez nem egy normális válasz
2014. jún. 18. 12:43
 2/5 A kérdező kommentje:
és egyébként azért, mert uj kérdések is felmerültek bennem
2014. jún. 18. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy attól még hogy kiállítási kutya fazonúak a belső intenzívitásuk kevesebb lenne mint a munkavonalúaknak, nekem van egy mondjuk ő sport kutya de vannak show kutyás barátaink és ugyan akkora a mozgás igényük, hiszen ugyan az a kutyafajta ;)
2014. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A show vonalban gyakran nincsennek kielégítve a kutyák szükségletei.Ha nem dolgozik,akkor már szerintem nem border collie.Vagyis ha border collie akkor dolgozzon.A legjobb ha van egy birkanyájad a frisbee,flyball mellett. :)
2014. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ugy halltotam hogy attól még hogy show kutyák, attól nagyon jók csak persze lasabbak mint a munka kutyák a termetesebb felépités miat, hobyból nagyon ügyesek a show kutyák is:) sok sikert a kutyákhoz
2015. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!