Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megszáríthatom a szőrét?

Megszáríthatom a szőrét?

Figyelt kérdés
A 11 hetes Bishon bolognese-mel kint voltunk az udvaron és pont eleredt az eső.Várjam meg amíg megszárad a szőre vagy hajszárítóval segítsek rá?

2014. jún. 20. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Magától is megszárad,de ha nem akarod megvárni,akkor meg is száríthatod. Viszont,ha még életében nem látott hajszárítót(hangos és fúj is), akkor félni fog tőle.

Alacsony fokozaton ne a legforróbbra állítva szoktasd hozzá.

2014. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem megszáríthatod, mi baja lenne tőle?:D
2014. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hajszárító hangjától egyes kutyák félnek, náluk nehézkes a dolog.
2014. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azóta már meg is száradt...
2014. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan száritsd meg neki,hagyd had nézze meg mi az nálad,engedd had ismerkedjen vele.Az én yorkim pl imádja ha száritom,ha én száritok hajat akkor is odaáll hogy fujjak rá.
2014. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még egyszer sem szárítottam meg de mikor a hajamat szárítottam nagyon félt tőle.Itt szakad az eső egész nap és nem sokára megint ki kel vinnem.
2014. jún. 20. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak legyél turelmes vele mutasd meg neki többször ,probáld a pociján ,de messzebbröl ne legyen neki forro ha nem akarja engedd el ,aztán majd késöbb ujra probáld.Sokkal egyszerubb lesz késöbb ha már furdeted ha megszokja vagy megszereti ezt.A hangjátol fél biztosan ,de maga a meleg levegö az tetszeni fog neki biztosan .NAGYON CUKI LEHET. :)
2014. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!