Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele? Kikészít...

Mit csináljak vele? Kikészít a kutya!

Figyelt kérdés

Tegnap és ma is arra jöttem haza, hogy a kutyaszar szét volt hordva a lakásban, olyan volt a nappaliban a kanapé, a lányom ágyában is benne volt! Úgy mentünk el itthonról, hogy előtte volt lent a kutya, úgyhogy nem értem! Felugált mindenhova, szétdobált mindent. A videófelvételen látszik, hogy felmászott a dohányzóasztalra, a kanapéra, bement a konyhába, be bemászott kislányom ágyába. Az összes tiltott helyre felmegy amikor nem vagyunk otthon!

Mit csináljak? Hogy neveljem meg? Mert amikor itthon van valaki, meg se próbálkozik ezekke a dolgokkal.

Tegnap a kanapén lévő plédet mostam, ma meg a kislányom plédjét mostam mert rá volt szarva!

Sajnos a kutyát nem tudjuk sehova elzárni amíg nem vagyunk otthon!


2014. jún. 20. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor kell venni egy olyan szobakennelt,ami kényelmes a kutyának.Ezen kívül sürgősen felkeresni mondjuk a Cerberosékat,Ők segítenek a viselkedési problémában.Milyen kutya,mennyi idős?
2014. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jack russel, 7hónapos. Hol lehet kapni olyan szobakennelt?
2014. jún. 20. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel a fajtával csodálkoztok, hogy rosszalkodik? Egy Energia bomba fajta és ráadásul kölyök még. Nem eléggé lett lefárasztva, mielőtt elmentetek. Írd be a gugliba kutyaketrec.
2014. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akár webáruházban vagy használtan is megvehető,előbbi esetben házhoz is viszik.Összehajtható,tehát ha nem használod,nincs útban.
2014. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem tudjátok lemozgatni, akkor ez a következménye. Én minden reggel futni vagyok a kicsivel (dobermann) és este biciklizünk (dobi és németjuhász együtt). Ha mondjuk beteg vagyok vagy eláraszt a meló vagy akármi és nem érek rá végképp, akkor párom viszi este a nagyot, én meg rádobom a kicsit a futópadra. Jó dolog, elszórakoztatja vele magát egy ideig és legalább el is fárad. Utána még egy ideig kerestetek vele valamit és kész is az esti fárasztás.

Egy ideig, mive mentett kutya ha elmentem, atomjaira szedte a kertet. Volt, hogy annyi energiája volt, hogy folyamatosan pörgött, olyankor kivittem egy jó nagy rétre, kiraktam a kocsiból, fogtam a pórázt és szaladt a kocsi után.

2014. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 KGabi0000 ***** válasza:
35%
Szerintem utólsó válaszoló nem igazán az a baja ennek a kutyának,hogy nincs lemozgatva.Az hogy az ágyba kakil azt nem előzi meg az ha le van mozgatva.Egy kutya így is úgy is oda kakil,ha kell neki.Szerintem is a kutyakennel a megoldás.
2014. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sippara ***** válasza:
Normálisan mozgatni és nevelni kell, keressetek fel egy kutyaiskolát, vagy egy házhoz járó kiképzőt.
2014. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy kell neki. Neked is kell, mégse szarod össze magad a melóhelyen.

A kutyáknál az, hogy nincsenek kielégítve az igényeik nagyon durva (pl. ehhez hasonló) viselkedésproblémákat okozhatnak. Vásárlás vagy örökbefogadás előtt ezért kellene tájékozódni

2014. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Mozgatás, nevelés, fegyelmezés, fárasztás. ezek kellenének neki. Ezt még azelőtt kellett volna megérdeklődni, mielőtt Jack Russelt vesz valaki. Terrier, és azokból is az egyik legterrierebb. Napi rendszeres fárasztás, fegyelmezés, nevelés, tanítás. Valószínüleg azért csinálja ezeket, mert így foglalkoztok vele (a kutyának a negatív figyelem is figyelem). Ha nem megy egyedöl, akkor keressetek kiképzőt, és ha akkor is csinálja, akkor jöhet a szobakennel, ami nem azt jelenti, hogy alább lehet hagyni a fárasztástből vagy a nevelésből.
2014. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!